COSMETICS | Precious Nature

5. května 2017 v 10:38 |  péče o vlasy
Dobré poledne,

v dnešním článku bych Vás chtěla seznámit s olejíčkem na vlasy od značky Precious Nature. Tento olejíček je vhodný pro dlouhé a rovné vlasy, zejména potom pro barvené, či melírované vlasy, které potřebují o něco větší péči než vlasy přírodní. Moje přírodní barva vlasů je tmavší hnědá, ale už několik let chodím na blond melír a tudíž mé vlasy dostávají opravdu zabrat a je potřeba jim věnovat větší péči.

Velkou předností tohoto olejíčku je jeho konzistence, která je hustší a tužší než olej jako takový. Nemusíte se tedy bát, že po použití budete muset odmastit nejlépe celou koupelnu. Já si například olej ani nesmývám z rukou, nechávám ho do nich vstřebat.
Olejíček aplikuji alespoň 1x týdně po umytí vlasů tím, že jej vmasíruji do vysušených vlasů - konečků (v případě, že bychom olejíček vmasírovali do mokrých vlasů, znamenalo by to sice snažší rozčesání, ale olejíčkem by se vlas akorát obalil - nikoli vstřebal a vysušením bychom ho doslova usmažili - tudíž zničili). Vmasírovat stačí opravdu malé množství (například o velikosti mandle).

Co bych určitě ráda zmínila jako poslední je božská vůně olejíčku - vlasy po něm opravdu krásně a intenzivně voní.

Tento výrobek bych doporučila všem, kteří mají namáhané vlasy ať už melírem, barvením či častou tepelnou úpravou vlasů.

Jaké jsou Vaše oblíbené produkty na vlasy? Jakou kosmetiku na vlasy používáte?

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.