.

Maminkám jen to nejlepší

9. května 2017 v 8:20 |  Tips
Ahoj všem,

dnes jsem si pro Vás připravila článek s tipy na dárek pro svou maminku ke Dni Matek. Vytvořila jsem jednoduchou koláž s produkty, o kterých si myslím, že by potěšily většinu maminek, ale hlavně tedy tu moji, tu totiž znám nejlépe.

Moje maminka miluje svíčky, má je po celém domě, proto si myslím, že svíčky jsou jasná volba. Všechny svíčky co vidíte v koláži lze zakoupit v obchodním domě Ikea. Jako další má moje maminka v oblibě květiny - opět Ikea. A stejně tak i dekorace, které na koláži vidíte - Ikea. Co v Ikei nepořídíte jsou kosmetické produkty, ale nezoufejte, s kosmetikou Vám pomůže NOTINO. Já jsem pro maminku vybrala krém od Vichy, dále lesk na rty od Dermacolu, maminčinu nejoblíbenější řasenku, ke které se neustále vrací a nakonec parfém Chloé Chloé, který je podle mě tou nejlepší volbou, sama ho používám a doporučila bych jej každému.

Nakonec bych ráda řekla, že maminku ani tak nepotěší dárek, jako to, že jste si na ni vzpomněli a chtěli jí udělat radost. Důležitější, je zejména Váš čas, který jí věnujete a věřte, že maminka je člověk, který si Vaši pozornost, lásku a péči zaslouží nejvíc :)

Jakou pozorností překvapíte v neděli maminku vy? Napište mi to do komentářů!
 


Komentáře

1 Pavla Kopuletá | E-mail | Web | 10. května 2017 v 7:56 | Reagovat

Mě mamča zakázala kosmetiku, takže to bude asi něco dobrého na zub. Ale zákazy jsou od toho, aby se porušovaly, takže jí něco malého a voňavého stejně pořídím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.