Best of the September

30. září 2017 v 11:34 |  Best of the month 2017
Zdravím, máme tu poslední den měsíce září a já bych vám v dnešním článku ráda sepsala pár věcí, bez kterých bych se tento měsíc neobešla nebo jsem z nich tento měsíc měla neskutečnou radost.

1. NYX lip Lingerie v odstínu 11 Baby Doll jsem si tento měsíc naprosto zamilovala a používám ji opravdu každý den. Pořídila jsem si ji na dnech Marianne, o kterých jsem nedávno psala zde. Až ji dopotřebuji, určitě koupím další.

2. Když už jsme u rtů, bez tohoto balzámu na rty Carmex jsem se tento měsíc taky neobešla. Mrzí mě, že jsem ho neobjevila dřív, tahám ho všude s sebou.


3. Nedávno jsem si po několika měsících (konečně) pořídila auto. Tato vůně od značky Mr & Mrs mě zaujala hlavně svým designem, všechny ostatní vůně hravě strčil do kapsy. Tak jsem se rozhodla, že tuto vůni vyzkouším a jsem z ní hrozně mile překvapená. Každému doporučuji! Mám z ní hroznou radost :)4. A jako poslední čtvrtou věcí je zmrzlina Häagen-Dazs s příchutí slaný karamel. Je poněkud dražší, ovšem té chuti se, dle mého, žádná jiná zmrzlina nevyrovná. Jestli to takhle půjde dál, tak mám do vánoc při nejmenším 150 kilo.


 


Komentáře

1 Petra Petra | Web | 30. září 2017 v 13:39 | Reagovat

Tie lingerie rúže sú tak nádherné, už si musím aj ja konečne nejaký kúpiť, aj keď to hovorím stále :) Carmex som ešte neskúšala, ale chcela by som rovnako tak ako aj tú zmrzlinu, musí byť skvelá!!

www.frenchstyle.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.