COSMETICS | W7 Cosmetics Honolulu bronzing powder

11. září 2017 v 13:33 |  líčení

V dnešním článku bych vás ráda seznámila s bronzujícím pudrem od značky w7 - Honolulu. Na tomto bronzujícím pudru mě zaujalo hned několik prvků. Prvním prvkem byl určitě hlavně odstín pudru - čistě hnědý, bez třpytek, což jsem si od nového pudru slibovala. Tím druhým nejspíše bylo samotné balení, které je na první pohled opravdu vydařené. Bohužel z praktického hlediska je balení trochu nevyhovující, nicméně já si na něj zvykla téměř okamžitě. Třetím prvkem, který mě na pudru zaujal je štěteček, který je součástí tohoto balení a jako poslední prvek je cena, při které jsem se málem vyvrátila, protože za 69 Kč jsem si kosmetiku už dlouho nekoupila.S tak nízkou cenou ve mě rostl i pocit, že tvářenka bude nejspíš málo pigmentovaná nebo mi na tváři nevydrží ani pár hodin, automaticky jsem předpokládala, že v tom bude nějaký háček. I přes pochybnosti jsem si bronzující pudr objednala a jakmile přišel, byla jsem opravdu velmi, velmi mile překvapena. Pigmentace perfektní a výdrž asi jako u klasických tvářenek cca půl dne. Za ty peníze je to podle mě naprostá bomba.

Až včera jsem zjistila, že tento bronzující pudr od značky w7 je v podstatě napodobenina bronzujícího pudru Hoola od značky Benefit, který už je ovšem o něco dražší. V Sephoře ho můžete pořídit za 490 Kč.


Pudr už používám několik týdnů a jsem maximálně spokojená, přesně takový jsem hledala. Až jej dopotřebuji, určitě si objednám další balení. I vy si jej můžete zakoupit zde a pokud Vám nevyhovuje tento odstín, vyberte si jiný dostupný.

Používáte bronzující pudr? Pokud ano, jaký je Váš oblíbený? Napište mi do komentářů.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.