Srpen 2018

Havlíkova přírodní apotéka | tříminutová ranní maska

29. srpna 2018 v 13:41 | Petra |  skin care

Krásné středeční odpoledne. Po opravdu dlouhé době se opět hlásím do služby. Blog prošel obří rekonstrukcí, protože jsem se rozhodla pár věcí dělat trochu jinak. Z blogu zmizela většina článků, ale mám v plánu vám je co nejdřív vynahradit. Teď už k Havlíkově apotéce!

O Havlíkově přírodní apotéce jste již jistě slyšeli. Pro ty z vás, kteří Havlíkovu apotéku neznají, alespoň v kostce - pan Karel Havlík byl český vášnivý lékárník a věřil, že nejlépe člověku pomůže sama příroda. K vytváření kosmetiky využíval vlastní i tradiční receptury sahající až do 17. století - nyní se o nich dozvídáme díky vnučce pana Havlíka. A jak už jste nejspíš všichni pochopili - apotéka vyrábí čistě přírodní bio kosmetiku.


Jako zatím první produkt od Havlíkovy apotéky jsem si pořídila tuto tříminutovou ranní masku. Úkolem této masky je vaši pleť nejen vyčistit, ale i probudit, dát jí potřebnou výživu a nastartovat ji do nového dne. Masku naneseme hned ráno po probuzení na ještě neomytou a nevyčištěnou pleť. Necháme tři minuty působit a opláchneme. Maska obsahuje konopný olej, který je vhodný při léčbě akné; rozmarýnový olej, který chrání před UV a levandulový olej, který má dezinfekční a antibakteriální vlastnosti.


BLONDCLICHÉ

28. srpna 2018 v 14:21 | Petra |  blondcliché

Pro nabídku spolupráce mne můžete kontaktovat na e-mailuTak jen ve zkratce - jmenuji se Petra, je mi 21 let a narodila jsem se v Brně. Řídím se heslem "Let's do what we love and do a lot of it" - toť náplní většiny mých dnů. Mám vystudovanou obchodní akademii a hned po maturitě se začala naplno věnovat práci.

Nedám dopustit na svou rodinu, své blízké a samozřejmě přátele! Dokážu se radovat z každé maličkosti a na všem špatném se snažím hledat i to dobré. Mimo tento online svět se věnuji běhu a ráda si i zacvičím. Baví mě malovat, líčit sebe, i druhé a taky péct! Mojí vášní je již několik let kosmetika - jak dekorativní, tak pečující a jelikož i ráda fotím, rozhodla jsem se spojit příjemné s užitečným a tak vznikl tento blog.

Pokud vás zajímá něco, co jsem v tomto článku nezmínila (a že toho je!) můžete se mě zeptat v komentářích pod tímto článkem nebo mi napište soukromý e-mail. Teď už stačí jen vám popřát příjemné čtení a budu ráda, když se na tento blog znovu vrátíte!NAVIGATION

28. srpna 2018 v 13:01 | Petra |  navigation
články o kosmetice

články o přípravcích pečujích o pleť

oblíbené produkty, které používám

můj wishlist

makeup tutoriály modelek od Vogue

outfitové tipy na každé roční období

inspirace pro váš domov

recepty, doporučení kaváren/restaurací

tipy jak se udržovat fit

moje nové kousky, jak v šatníku, tak v kosmetickém šuplíku

moje oblíbené modelky/herečky/zpěvačky