Září 2018

FOR LIFE & MADAGA

27. září 2018 v 10:52 | Petra |  skin care

Krásný čtvrtek všem! Zdravím vás z postele, kde teď trávím celé dny, jelikož jsem nemocná. Beru antibiotika a jsem hlavně ráda, že ležím. Závodu, který jsem měla zítra běžet se bohužel nezúčastním - více se dočtete v článku BE FIT, který vyjde v pondělí :)

V dnešním článku bych vám ráda představila moji oblíbenou kosmetiku FOR LIFE & MADAGA. Jedná se o českou profesionální kosmetiku na francouzských základech. Tato firma má sídlo v Brně a mimo jejich výrobky nabízí i kosmetické služby.

Několikrát do roka si na jejich stránkách můžete zdarma objednat vzorečky jejich kosmetiky. Tak jsem s touto kosmetikou začala já. Se vzorečky jsem byla tak spokojená, že jsem po jejich vyčerpání hned objednávala ve velkém. Zamilovala jsem si jejich kosmetiku z řady pro problematickou a aknózní pleť.


BE FIT | WEEK #1

24. září 2018 v 8:49 | Petra |  be fit

Všem přeji krásné pondělí! Jsem tu se slíbeným článkem BE FIT tentokrát s výsledky po prvním týdnu!

Co se předešlého týdne týče, podařilo se mi zvýšit aktivitu podle plánu, nicméně na jídle budu muset pořádně zapracovat, stále se mi nedaří jíst pravidelně tak, jak bych si představovala. Z čeho mám ale obří radost, jsou centimetry! Nemůžu tomu uvěřit a tak si říkám, jestli to náhodou neměřím blbě :D Pocitově se cítím lépe a doufám, že to bude jen lepší a lepší.

Co rozhodně musím zdůraznit je to, že kdybych si nedělala na blog tyto tabulky, šla bych do sebe mnohem míň. Odběhala a odcvičila bych sotva polovinu. Tabulky jsou pro mne neuvěřitelný hnací motor!


ARCHIV 2018

21. září 2018 v 9:57 | Petra |  archiv 2018

ARCHIV 2017

21. září 2018 v 9:50 | Petra |  archiv 2017
BE FIT

20. září 2018 v 10:50 | Petra |  be fit

Krásný čtvrtek všem! Konečně jsem se dostala k sepsání slíbeného článku BE FIT.


Všichni to známe, občas na sebe koukneme do zrcadla a nevidíme tam zrovna to, co bychom chtěli. Já už pár let bojuji s celulitidou a té se bez cvičení zkrátka nezbavím. Taky mě trápí strie, ale těch se nezbavím i kdybych se stavěla na hlavu. Každý máme něco a já se rozhodla, že to, co na své postavě můžu ovlivnit, v následujících týdnech vylepším. Ráda bych shodila pár kilo a hlavně zpevnila celé tělo a zbavila se té prokleté celulitidy.

Vytvořila jsem dvě tabulky, které vypadají následovně. První tabulka znázorňuje týdenní přehled úbytků centimetrů na konkrétních částech těla uvedených v tabulce. Jde o krk, prsa, paži, pas, boky, stehno a lýtko. Ve sloupci START, který je barevně odlišen jsou uvedena čísla, se kterými jsem začínala. Měřila jsem se v pondělí 17. září a další měření proběhne v pondělí 24. září.


NEW IN #1

17. září 2018 v 10:44 | Petra |  new in

Krásné pondělní ráno všem! Jaký jste měli víkend? Můj víkend byl opravdu náročný. Od pátku jsem se v podstatě nedostala domů, naspala jen pár hodin a proto pro mne dnešní ráno bylo doslova katastrofické. A dnešním dnem to bohužel nekončí. Spousta práce a povinností, a já bych nejraději jen spala. Navíc dnešním dnem startuji svoji fit výzvu, o které brzy vyjde článek. No ale teď už k tomu dnešnímu článku!

O víkendu proběhly dny Marianne. Přiznám se, že pobíhat po nákupním centru mezi tolika lidmi není můj šálek kávy, ale přesto se mi podařilo něco málo nakoupit. Jak to máte vy? Chodíte na dny Marianne, nebo tyto slevy nevyužíváte?

A jak už podle obrázku tušíte, o víkendu jsem ulovila tyto dva kosmetické kousky. Tvářenku Hoola od Benefitu, která se objevila už v článku must have. K tomu jsem přihodila ještě řasenku Rebel eyes od značky Gosh. Jakmile oba produkty vyzkouším, určitě se na blogu objeví i recenze.


Benefit | Foolproof Brow Powder

10. září 2018 v 12:10 | Petra |  best of

Krásné pondělí, připravila jsem si pro vás článek o pudru Foolproof Brow Powder na úpravu obočí od značky Benefit. Značka Benefit je známá zejména svými produkty na úpravu obočí. Ne náhodou nyní tento produkt patří do rubriky 'Best of'.

Jelikož mi nedávno došla tužka na obočí, objevila jsem se v Sephora, tam se mě ujala paní prodavačka a dala mi na výběr z několika produktů - jednalo se o pudr, tužku a gel s kartáčkem (vše od značky Benefit). Jedno obočí mi vykreslila tužkou a druhé pudrem, pak už stačilo jen vybrat. Rozdíl mezi nimi byl opravdu nepatrný. Cena obou produktů je poměrně vysoká a proto jsem na doporučení paní prodavačky volila raději pudr než tužku. Pudr by měl logicky vydržet mnohem déle než tužka a proto se tato investice do budoucna vyplatí.


Pokud nejste zvyklí takto investovat do kosmetiky, ale i přesto by jste si rádi něco od Benefitu pořídili, doporučuji osobně navšívit jednu z prodejen Sephora, kde vám paní prodavačky poradí jak se samotnými produkty tak s jejich odstíny, nemělo by se vám tedy stát, že vyberete špatně. A pokud vás trápí cena, doporučuji vyčíhnout nějaké slevy, nebo počkat na dny Marianne, které proběhnou už teď o víkendu!

MUST HAVE #1

7. září 2018 v 9:28 | Petra |  must have

Přeji vám všem krásný pátek. Dnes jsem si pro vás připravila článek Must have, aneb věci co musím mít. Do koláže jsem se snažila narvat všechny věci, které bych si ráda v budoucnu pořídila. Momentálně trochu podvádím kosmetiku s nábytkem a dekoracemi, ale samozřejmě ji ani v tomto článku nevynechám.

Mimochodem, jak řešíte problémy s blogem? Potýkáte se s nimi? Mě to dost rozčiluje, a přijde mi, že je to čím dál horší. Nové články se nenačítají, komentáře se nezobrazují, úpravy v layoutu občas taky přepnou na staré zobrazení a sem tam je blog takový jaký má být. Doufám, že bude vše brzy v pořádku.

A ještě! Pokud patříte mezi fanoušky Rihanny nebo alespoň kosmetiky - jako já. Dnes v Sephora zahájili prodej vybraných produktů Fenty Beauty. Více informací se dozvíte na jejich stránkách případně přímo na prodejnách.

První koláž bude patřit dekoracím, které bych si ráda pořídila domů. Všechny jsou z Ikea, kde teď trávím víc času než doma. Jinak u nás doma včera proběhlo vrtání poliček a rámů na obrazy. Zatím jsem z toho nadšená, ale ještě je kupa práce před námi, nemůžu se dočkat výsledku!


Home ideas #1

3. září 2018 v 13:55 | Petra |  home ideas

Krásné pondělí všem! Taky vás občas z ničeho nic popadne neuhasitelná touha něco změnit? Mě tento amok chytnul už minulý týden a pořád se mě nechce pustit. A tak teda měním. A tak to je teď u nás doma celé vzhůru nohama, všude se vrtá, stěhuje, měří, přeměřuje a nakupuje. A to vše jen kvůli mě. Můj přítel má svatozář, opravdu. No a tady v tomto článku se alespoň můžete podívat, kde beru inspiraci pro "tu změnu".


L'ORÉAL Paris | Life's a peach

2. září 2018 v 17:03 | Petra |  cosmetics

Krásnou neděli všem! V dnešním článku bych vám ráda představila novou tvářenku Life's a peach. Jedná se o tvářenku od značky L'Oréal, konkrétně z řady Wake up & glow. Tato řada nabízí vyběr ze dvou odstínů tvářenek - 01 (broskvová) Life's a peach a 02 (hnědá) Back to bronze.

Broskvový odstín byl jasná volba. A hned na začátek musím říct, že tato tvářenka se L'Oréal fakt povedla. Na pleti vypadá přirozeně, tvář krásně rozjasní a taky krásně voní! Pokud stejně jako já neholdujete příliš výraznému líčení, pak je tahle tvářenka přesně pro vás. Já osobně ji ráda kombinuji ještě s hnědou tvářenkou.


Balení je krásné, praktické a skladné, navíc obsahuje zrcátko i štěteček. Obojí najdete ve spodní části balení.