Říjen 2018

OUTFIT IDEAS #1

30. října 2018 v 14:12 | Petra |  outfit ideas

Krásný den všem! Právě se tu rozčiluji nad blog.cz, kterému se sice podařilo vyřešit neúprosné problémy, ale ty zase bohužel nahradily jiné. Reklamy. A zase se nic neděje, nikdo se raději nevyjadřuje a tak se můžu jen rozčilovat, protože to bude zase půl roku trvat, než si toho někdo z administrátorů vůbec všimne. Opravdu uvažuji nad odchodem k bloggeru. Před nějakou dobou jsem tam blogovala, ale nemohu si tam tolik vyhrát s designem a proto jsem raději tady. Máte někdo nějaké tipy? Popřípadě přes co a jak si zaplatit doménu? Za všechny rady vám budu vděčná!

Konečně jsem si našla čas pro další článek, tentokrát jde poprvé o OUTFIT IDEAS. Sestavila jsem dvě jednoduché koláže různého stylu, ale musím říct, že se mi oba outfity líbí, ještě aby ne, když jsem je vybírala sama, co? Je mi jasné, že se nemusí líbit všem, každý má jiný styl a tak to má být. Většina (ne všechny, ale většina!) kousků, které v kolážích uvidíte, jsou z H&M, takže jsou cenově dostupné pro všechny, což byl i záměr.

Do komentářů mi napište, který kousek se vám líbí nebo nelíbí a proč :) a hlavně mi napište kam se mám přestěhovat s blogem, jinak mě brzy odvezou do blázince :)

1.


Beauty secrets | Candice Swanepoel

24. října 2018 v 13:42 | Petra |  beauty secrets

Krásné středeční odpoledne všem! Na začátek bych vám ráda řekla, že poslední dobou vůbec nic nestíhám, mám spoustu starostí a povinností, které mají před blogem přednost a tak teď na blogu nejsem tak aktivní jak bych si představovala. V poslední době jsem psala články opravdu narychlo a s jejich obsahem jsem nebyla nikdy na sto procent spokojená a to bych ráda změnila. Nechci psát neúplné články ve spěchu. Chci aby vás obsah článků bavil a aby byl z mé strany sto procentní. Přijměte tedy moji omluvu a slibuji vám v budoucnu lepší články!

Dnes tu pro vás mám další beauty secrets s mojí milovanou Candice Swanepoel, která tu rozhodně nesmí chybět!


Užijte si video a přeji vám hezký zbytek týdne! 💋

MUST HAVE #2

19. října 2018 v 12:25 | Petra |  must have

Krásné čtvrteční odpoledne! Dnes tu pro vás mám další článek z kategorie must have. Konečně se mi podařilo dát dohromady věci, které bych si ráda v budoucnu pořídila. Nábytek a dekorace se pro mne staly číslem jedna. Sama musím uznat, že kosmetiku teď trochu flákám, alespoň co se článků týče. Věnuji se teď hodně sportu a hlavně práci, takže na nákupy a výběr kosmetiky není zrovna čas.

Na prvním místě nábytek a dekorace!

Led světýlka mám už objednané, pomalu, ale jistě se připravuji na zimní sezónu a začínám vytahovat svíčky, nemůžu se dočkat až udeří zima.

Kulaté zrcadlo bych ráda pořídila do ložnice, nicméně všechny na které jsem zatím narazila byly opravdu drahé, takže už vymýšlím, čím bych mohla kulaté zrcadlo nahradit.

Jídelní stůl, to bude nejspíš pořádný oříšek. Ne, že bych byla tak náročná (bohužel jsem), ale potřebuji specifickou velikost + barvu dřeva, konkrétně bíle mořenou dubovou dýhu. Modlete se se mnou, ať nějaký takový stůl najdu!

Komoda z Ikea, to je klasika, už mám doma dvě, ale potřebuji další dvě :D

Černé rámečky, těch potřebuji hned několik!

K jídelnímu stolu samozřejmě potřebuji i židle, tyto mě v Ikea zaujaly, ale nevím, zda-li se budou hodit.

Hodiny řeším už snad věčnost, tyhle se mi líbí nejvíc, ale pořád přemýšlím jak je budu lepit na zeď a trochu mě to odrazuje. (Nemáte s takovými hodinami zkušenost?)

Dekorace v podobě košů z mořské trávy a květin nemusím dlouho obkecávat, podobnou dekoraci bych si ráda pořídila do ložnice.

A jako poslední lucernička, už mám jednu bílou, ta se hodí spíš do obyváku, ale černá by se mi skvěle hodila do ložnice.

V celém článku vás čekají další dvě koláže, koukněte na ně a napište mi, co máte v plánu si v budoucnu pořídit vy? Ať už je to cokoli :)

ARCHIVE

18. října 2018 v 7:06 | Petra |  archive


BE FIT | WEEK #3

15. října 2018 v 10:24 | Petra |  be fit

Krásné pondělí!


Minulý týden byl zejména ve znamení sobotního závodu. Tomu jsem přizpůsobila vše - jídlo, aktivitu i odpočinek. Co se centimetrů týče, mám za sebou první 3 týdny. Nejvyšší úbytek centimetrů jsem zaznamenala na bocích, tam jsem za tři týdny ubrala 4 centimetry. Zbytek byl sem tam nějaký centimetr, ale nic převratného. Co mě trochu mrzí, že jsem příliš neubrala přes stehna, tam bych za úbytky centimetrů byla ráda, ale jak se říká, dočkej času, jako husa klasu. Cítím, že se každým týdnem zlepšuji a mám čím dál větší chuť pokračovat, tak snad mě to jen tak nepřejde.Beauty secrets | Rihanna

12. října 2018 v 13:00 | Petra |  beauty secrets
Krásné páteční odpoledne! Po dlouhé době pro vás mám další z videí beauty secrets, tentokrát s nádhernou Riri, která ve videu představuje produkty svojí značky Fenty Beauty, které nyní můžete zakoupit v prodejnách Sephora.


Mějte krásný víkend a v sobotu mi držte palce! 💋


BE FIT | WEEK #2

8. října 2018 v 9:44 | Petra |  be fit

Krásné pondělí všem čtenářům. Dnes už tradičně přicházím s článkem be fit.


Týden po nemoci. Co vám budu povídat, pořád to není ono. Úplně upřímně, necítím se dobře. Přijdu si nafouklá a slabá. A psychika teda taky nic moc. Co mě ale těší, je právě tato tabulka, která dokazuje opak, ačkoli jsem si myslela, že centimetry budou naopak přibývat. Prsa se mi nebezpečně zmenšují a zrovna tam to teda nepotřebuju :D Z čeho mám naopak radost jsou dva centimetry přes boky a zadek. Zbytek je stejný jako předchozí týden.

BTW | nechápu jak jsem mohla ubrat na krku? :D ale ať jsem měřila jak jsem měřila, těch 31 tam prostě bylo. Že by mi splaskly mandle, které jsem měla ještě minulý týden pořádně nateklé? :D


BENEFIT | Hoola bronzer

4. října 2018 v 8:30 | Petra |  cosmetics

Před nedávnem jsem svoji kosmetickou sbírku rozšířila o další bronzer, tentokrát od značky Benefit. Konkrétně jde o poměrně populární Hoola bronzer.

S tvářenkami to není jen tak, trvá to, než najdete takovou, která vám sedne. Některá je moc oranžová, některá dělá fleky a takhle můžu pokračovat do nekonečna. Tahle Hoola splňuje všechna má očekávání. Odstín se mi na první pohled zdál příliš světlý, ale nakonec mi skvěle sedí a díky tomu působí přirozeně. A pokud vám naopak připadne odstín moc tmavý, mají i světlejší verzi, tazvanou Hoola Lite. Tvářenka po celém dni nevytváří mapy na obličeji, což je pro mne obrovské plus. Při líčení se navíc tvářenka krásně zapracovává a dlouho vydrží.


BE FIT | disease

1. října 2018 v 14:52 | Petra |  be fit

Krásné první říjnové pondělí, jak jsem již zmiňovala v minulém článku, od neděle jsem byla mimo a od středy mám nasazená antibiotika. Kvůli nemoci jsem se rozhodla jeden týden výzvy úplně vynechat. Žádný pohyb, žádné měření. Byla jsem ráda, že ležím, ale běhání i cvičení mi dost chybělo a nemůžu se dočkat až zase vyběhnu. Do středy ještě beru antibiotika, ale ráda bych už pomalu začala něco dělat. Necítím se sice ještě úplně stoprocentně, ale dělám co můžu. 13. 10. bych ráda běžela závod na 14km a ikdyž jsem na něj celé léto trénovala, po tomto týdnu to jistě nebude takové, jaké bych si představovala. Jsem z toho smutná, ale nedá se nic dělat, zdraví je na prvním místě. Ještě to ale nevzdávám, budu bojovat, abych zaběhla dobrý čas i tak :) Držte palce a s be fit tu budu zase další pondělí, tentokrát už poctivě s tabulkami!
V týdnu se můžete těšit na kosmetické články! Mějte se krásně.