AliExpress picks

AliExpress picks 1

9. února 2018 v 9:11

Včera večer jsem dostala bláznivý nápad a rozhodla jsem se trochu zaexperimentovat. Založila jsem kvůli tomu i speciální rubriku AliExpress picks, kde budu testovat různé produkty, které si odtud objednám. Můžu Vám tak poskytnout rady, na co si dát při nákupu pozor a poradit, co koupit a co naopak ne. K produktům, které zde budu přidávat vždy uvedu i odkaz a tak si jej budete moci zakoupit i vy.

AliExpress zná snad každý z nás - já tam začala nakupovat před víc než rokem a nemůžu si jej vynachválit. Neměla jsem s AliExpressem dosud jediný problém. A pokud byl, jednodušše se vyřešil a AliExpress mi vždy vrátil peníze. Snad jediná chybička je dlouhá doba doručení produktů. Je u každého produktu různá. Někdy čekáte až 3 měsíce, ale někdy klidně jen 14 dní. Důležité je si hlídat dodací datum uvedené u objednávky, které nesmíte prošvihnout, jinak nemáte nárok na vrácení peněz při nedoručení zboží.

Osobně tam nekupuji oblečení a rozhodně bych tam nekupovala něco pro miminko, drahou ani levnou elektroniku taky ne. Nejsem příliš velký hráč a proto se nepouštím ani do nákupu dražších položek. S kosmetikou jsem také raději obezřetná. Nejvíce zde nakupuji obaly na telefon, deky, kosmetické taštičky, štětce na líčení, vybranou kosmetiku, bižuterii a spoustu dalších věcí - to vše za víc než příznivé ceny.

A teď už se konečně dostávám k mému bláznivému nápadu. Včera jsem na AliExpressu udělala větší objednávku kosmetiky. Dosud jsem na AliExpressu kosmetiku nekupovala, ale rozhodla jsem se, že to prubnu a hned mě napadlo, že o tom napíšu sem žejo, kam jinam?! Upřímně, velmi doufám, že se z toho všeho neosypu, nicméně všechny produkty jsem vybírala velmi pečlivě a dala jsem na dobré recenze nejen z ČR.
 
 

Reklama