AliExpress reviews

AliExpress review 1

27. března 2018 v 17:10
Krásné úterní odpoledne 💋 mám tu pro vás recenzi jednoho z mnoha kosmetických produktů, které jsem objednávala na AliExpressu. Produkty už se mi doma postupně hromadí (z čehož mám pochopitelně radost) a proto se můžete těšit na další recenze, které budu přidávat postupně a u každé z recenzí najdete i odkaz, kde produkt objednat. Teď už dost řečí a pojďme na recenzi.

Objednáno dne: 08.02.2018
Doručeno dne: 23.03.2018
Cena: 3.51 $ (s tehdejším kurzem = 67,84 Kč)

Jedná se o tekutý rozjasňovač. Měla jsem na výběr ze tří odstínů (Pearl, Bronze, Tan) a nakonec u mě vyhrál odstín Pearl - ačkoliv dnes bych volila jinak a raději vybrala odstín Bronze, který se bude perfektně hodit na léto (a proto jsem ho raději taky objednala, žejo).

S tekutým rozjasňovačem jsem doposud neměla možnost pracovat, ale velmi mile mě překvapil, ačkoliv jsem mu z počátku moc šancí nedávala. Pipeta v lahvičce je tak trochu zbytečná, jelikož takové množství rozjasňovače, které dokáže pipeta pojmout při líčení nikdy nepoužijete. Ale vypadá to hezky, to jo. Při líčení tekutý rozjasňovač aplikuji až úplně nakonec. Rozjasňovač je docela pigmentovaný, takže při líčení ho stačí menší množství. Dle mého navíc vydrží déle než klasický pudrový rozjasňovač.

Za mě tedy tento produkt z AliExpressu zatím bomba a doporučuji ho dál. Doba dodání byla u tohoto produktu delší než jem zvyklá, ale jsem ráda, že rozjasňovač vůbec přišel a přišel nepoškozený. Tady už máte odkaz, kde jsem produkt objednávala.

 
 

Reklama