be fit

BE FIT | WEEK #3

15. října 2018 v 10:24 | Petra

Krásné pondělí!


Minulý týden byl zejména ve znamení sobotního závodu. Tomu jsem přizpůsobila vše - jídlo, aktivitu i odpočinek. Co se centimetrů týče, mám za sebou první 3 týdny. Nejvyšší úbytek centimetrů jsem zaznamenala na bocích, tam jsem za tři týdny ubrala 4 centimetry. Zbytek byl sem tam nějaký centimetr, ale nic převratného. Co mě trochu mrzí, že jsem příliš neubrala přes stehna, tam bych za úbytky centimetrů byla ráda, ale jak se říká, dočkej času, jako husa klasu. Cítím, že se každým týdnem zlepšuji a mám čím dál větší chuť pokračovat, tak snad mě to jen tak nepřejde.


BE FIT | WEEK #2

8. října 2018 v 9:44 | Petra

Krásné pondělí všem čtenářům. Dnes už tradičně přicházím s článkem be fit.


Týden po nemoci. Co vám budu povídat, pořád to není ono. Úplně upřímně, necítím se dobře. Přijdu si nafouklá a slabá. A psychika teda taky nic moc. Co mě ale těší, je právě tato tabulka, která dokazuje opak, ačkoli jsem si myslela, že centimetry budou naopak přibývat. Prsa se mi nebezpečně zmenšují a zrovna tam to teda nepotřebuju :D Z čeho mám naopak radost jsou dva centimetry přes boky a zadek. Zbytek je stejný jako předchozí týden.

BTW | nechápu jak jsem mohla ubrat na krku? :D ale ať jsem měřila jak jsem měřila, těch 31 tam prostě bylo. Že by mi splaskly mandle, které jsem měla ještě minulý týden pořádně nateklé? :D

BE FIT | disease

1. října 2018 v 14:52 | Petra

Krásné první říjnové pondělí, jak jsem již zmiňovala v minulém článku, od neděle jsem byla mimo a od středy mám nasazená antibiotika. Kvůli nemoci jsem se rozhodla jeden týden výzvy úplně vynechat. Žádný pohyb, žádné měření. Byla jsem ráda, že ležím, ale běhání i cvičení mi dost chybělo a nemůžu se dočkat až zase vyběhnu. Do středy ještě beru antibiotika, ale ráda bych už pomalu začala něco dělat. Necítím se sice ještě úplně stoprocentně, ale dělám co můžu. 13. 10. bych ráda běžela závod na 14km a ikdyž jsem na něj celé léto trénovala, po tomto týdnu to jistě nebude takové, jaké bych si představovala. Jsem z toho smutná, ale nedá se nic dělat, zdraví je na prvním místě. Ještě to ale nevzdávám, budu bojovat, abych zaběhla dobrý čas i tak :) Držte palce a s be fit tu budu zase další pondělí, tentokrát už poctivě s tabulkami!
V týdnu se můžete těšit na kosmetické články! Mějte se krásně.

BE FIT | WEEK #1

24. září 2018 v 8:49 | Petra

Všem přeji krásné pondělí! Jsem tu se slíbeným článkem BE FIT tentokrát s výsledky po prvním týdnu!

Co se předešlého týdne týče, podařilo se mi zvýšit aktivitu podle plánu, nicméně na jídle budu muset pořádně zapracovat, stále se mi nedaří jíst pravidelně tak, jak bych si představovala. Z čeho mám ale obří radost, jsou centimetry! Nemůžu tomu uvěřit a tak si říkám, jestli to náhodou neměřím blbě :D Pocitově se cítím lépe a doufám, že to bude jen lepší a lepší.

Co rozhodně musím zdůraznit je to, že kdybych si nedělala na blog tyto tabulky, šla bych do sebe mnohem míň. Odběhala a odcvičila bych sotva polovinu. Tabulky jsou pro mne neuvěřitelný hnací motor!

BE FIT

20. září 2018 v 10:50 | Petra

Krásný čtvrtek všem! Konečně jsem se dostala k sepsání slíbeného článku BE FIT.


Všichni to známe, občas na sebe koukneme do zrcadla a nevidíme tam zrovna to, co bychom chtěli. Já už pár let bojuji s celulitidou a té se bez cvičení zkrátka nezbavím. Taky mě trápí strie, ale těch se nezbavím i kdybych se stavěla na hlavu. Každý máme něco a já se rozhodla, že to, co na své postavě můžu ovlivnit, v následujících týdnech vylepším. Ráda bych shodila pár kilo a hlavně zpevnila celé tělo a zbavila se té prokleté celulitidy.

Vytvořila jsem dvě tabulky, které vypadají následovně. První tabulka znázorňuje týdenní přehled úbytků centimetrů na konkrétních částech těla uvedených v tabulce. Jde o krk, prsa, paži, pas, boky, stehno a lýtko. Ve sloupci START, který je barevně odlišen jsou uvedena čísla, se kterými jsem začínala. Měřila jsem se v pondělí 17. září a další měření proběhne v pondělí 24. září.

Motivation

23. února 2018 v 9:02
Krásné páteční ráno! Konečně tu máme pátek a já jsem si pro vás připravila článek mých oblíbených motivačních citátů, které mě ženou stále dopředu. Ráda bych se s vámi o ně podělila a doufám, že v některých sami najdete zalíbení a možná vás to bude i motivovat. Přeji vám všem krásný víkend 💋

 
 

Reklama