best of

Benefit | Foolproof Brow Powder

10. září 2018 v 12:10 | Petra

Krásné pondělí, připravila jsem si pro vás článek o pudru Foolproof Brow Powder na úpravu obočí od značky Benefit. Značka Benefit je známá zejména svými produkty na úpravu obočí. Ne náhodou nyní tento produkt patří do rubriky 'Best of'.

Jelikož mi nedávno došla tužka na obočí, objevila jsem se v Sephora, tam se mě ujala paní prodavačka a dala mi na výběr z několika produktů - jednalo se o pudr, tužku a gel s kartáčkem (vše od značky Benefit). Jedno obočí mi vykreslila tužkou a druhé pudrem, pak už stačilo jen vybrat. Rozdíl mezi nimi byl opravdu nepatrný. Cena obou produktů je poměrně vysoká a proto jsem na doporučení paní prodavačky volila raději pudr než tužku. Pudr by měl logicky vydržet mnohem déle než tužka a proto se tato investice do budoucna vyplatí.


Pokud nejste zvyklí takto investovat do kosmetiky, ale i přesto by jste si rádi něco od Benefitu pořídili, doporučuji osobně navšívit jednu z prodejen Sephora, kde vám paní prodavačky poradí jak se samotnými produkty tak s jejich odstíny, nemělo by se vám tedy stát, že vyberete špatně. A pokud vás trápí cena, doporučuji vyčíhnout nějaké slevy, nebo počkat na dny Marianne, které proběhnou už teď o víkendu!
 
 

Reklama