Best of the month 2017

Best of the December

31. prosince 2017 v 18:14
Vítám Vás u posledního článku z kategorie Best of the month v tomto roce! :)

1. Curapil sada pro dokonalé vlasy obsahuje šampon, kondicionér a balení 60 tabletek (doplněk stravy). Nemůžu zatím posoudit, zda se vlasům díky těmto produktům více daří, ale po vyzkoušení vám sem určitě napíši recenzi.

Best of the November

30. listopadu 2017 v 14:00
Blíží se nám prosinec, je posledního listopadu a já vám jako každý měsíc přináším článek Best of the month, tentokrát tedy Best of the November. Pojďme se společně podívat, které věci jsem tentokrát vybrala.

1. Z diáře Dary Rolins 2018 mám obrovskou radost. Ten minulý diář od Dary na rok 2017 mi maximálně vyhovoval a tento je zase o kus lepší.

Best of the October

31. října 2017 v 13:25
Listopad už je za dveřmi a proto je nyní čas na článek Best of the October. V celém článku najdete výrobky, ze kterých jsem tento měsíc měla obrovskou radost.

1.HARD WAX BEANS alias ztuhnutý vosk. Objednala jsem si ho hlavně ze zvědavosti, protože s voskem prozatím žádné zkušenosti nemám a přišel mě na cca 3$. Já osobně vosk využívám zejména na obličej a zatím jsem s ním moc spokojená, protože už se díky němu nemusím trápit s pinzetou.


Best of the September

30. září 2017 v 11:34
Zdravím, máme tu poslední den měsíce září a já bych vám v dnešním článku ráda sepsala pár věcí, bez kterých bych se tento měsíc neobešla nebo jsem z nich tento měsíc měla neskutečnou radost.

1. NYX lip Lingerie v odstínu 11 Baby Doll jsem si tento měsíc naprosto zamilovala a používám ji opravdu každý den. Pořídila jsem si ji na dnech Marianne, o kterých jsem nedávno psala zde. Až ji dopotřebuji, určitě koupím další.
 
 

Reklama