cosmetics

BENEFIT | Hoola bronzer

4. října 2018 v 8:30 | Petra

Před nedávnem jsem svoji kosmetickou sbírku rozšířila o další bronzer, tentokrát od značky Benefit. Konkrétně jde o poměrně populární Hoola bronzer.

S tvářenkami to není jen tak, trvá to, než najdete takovou, která vám sedne. Některá je moc oranžová, některá dělá fleky a takhle můžu pokračovat do nekonečna. Tahle Hoola splňuje všechna má očekávání. Odstín se mi na první pohled zdál příliš světlý, ale nakonec mi skvěle sedí a díky tomu působí přirozeně. A pokud vám naopak připadne odstín moc tmavý, mají i světlejší verzi, tazvanou Hoola Lite. Tvářenka po celém dni nevytváří mapy na obličeji, což je pro mne obrovské plus. Při líčení se navíc tvářenka krásně zapracovává a dlouho vydrží.

L'ORÉAL Paris | Life's a peach

2. září 2018 v 17:03 | Petra

Krásnou neděli všem! V dnešním článku bych vám ráda představila novou tvářenku Life's a peach. Jedná se o tvářenku od značky L'Oréal, konkrétně z řady Wake up & glow. Tato řada nabízí vyběr ze dvou odstínů tvářenek - 01 (broskvová) Life's a peach a 02 (hnědá) Back to bronze.

Broskvový odstín byl jasná volba. A hned na začátek musím říct, že tato tvářenka se L'Oréal fakt povedla. Na pleti vypadá přirozeně, tvář krásně rozjasní a taky krásně voní! Pokud stejně jako já neholdujete příliš výraznému líčení, pak je tahle tvářenka přesně pro vás. Já osobně ji ráda kombinuji ještě s hnědou tvářenkou.


Balení je krásné, praktické a skladné, navíc obsahuje zrcátko i štěteček. Obojí najdete ve spodní části balení.
 
 

Reklama