Info

HAPPY NEW YEAR

1. ledna 2018 v 0:01

Ať už byl rok 2017 dobrý či špatný, navždy si ho budeme pamatovat. Každý rok je něčím výjimečný, v něčem krásný a v něčem bolestivý. Ve všech případech ho máme právě v tuto chvíli úspěšně za sebou.

Ráda bych vám touto cestou popřála do nového roku 2018 vše nejlepší. Važme si všech nových příležitostí, které nám nový rok přinese. Je důležité dívat se neustále dopředu, netrápit se minulostí a právě teď prostě žít. Ať je pro vás rok 2018 úspěšný a ať se vám splní všechna přání, která si přejete a to včetně těch nikdy nevyslovených.

Važte si každého dne, kdy můžete být na světě, je to ten největší dar, který každý z nás dostal, tak ho nepromarněme. Plňme si naše sny a k nikomu nebuďme lhostejní.

Závěrem bych ráda poděkovala mým věrným čtenářům, které mé články baví a doufám, že se v příštím roce zase o něco rozrosteme. Jsem vám moc vděčná, nebýt vás, nejspíš už žádné 'blondcliché' není.

Tak tedy,

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2018

Sorry

27. prosince 2017 v 9:03
S opravdu dlouhou odmlkou se Vám opět hlásím do služby. Prvně bych se vám všem ráda omluvila, že jsem vám tak dlouho nedala vůbec vědět. Affiliates jsem také neobíhala, což mě samozřejmě mrzí a budu se to snažit v budoucích týdnech vynahradit.

Důvodem pro tuto dlouhou pauzu bylo, že jsem absolutně neměla čas, navíc jsem byla dlouho nemocná a s blížícími se Vánoci starostí akorát přibývalo a na články tak nebyl prostor. Také jsem si chtěla hlavně užít Vánoce a blog už jsem jen oddalovala a oddalovala.

Poslední, co jsem zde udělala byl nový layout, který se však k tomuto blogu příliš nehodí, jelikož jeho téma nejsou celebrity, ale kosmetika. Takže tohle bohužel považuji spíše za krok zpět, nicméně se alespoň můžete těšit na layout nový. Nejspíš mi bude chvíli trvat než sepíšu nové články, ale ráda bych v blogu pokračovala tam, kde jsem skončila. Žádné velké změny se tedy konat nebudou a budu ráda, když budete tento blog navštěvovat i nadále. Takže se vám ještě jednou velmi omlouvám!

Tuesday talk

21. listopadu 2017 v 13:12
Přeji vám krásné úterní odpoledne, píši tento článek protože od vás potřebuji radu, respektive se vás chci zeptat, jaký článek by jste zde uvítali? Mám jich předchystaných sice hned několik a určitě všechny zveřejním, ale ráda bych veděla, které články u vás mají největší úspěch a které vás nejvíce na tomto blogu baví.

Do komentářů pod tento článek mi můžete napsat své tipy, co by vás zajímalo a co by jste zde uvítali, co jste tu třeba ještě ani neviděli. Představivosti se meze nekladou, můžete napsat opravdu cokoli vás zrovna napadne.

Jak jsem již psala, několik článků mám předchystaných, jsou to například:
  • rubrika WHO INSPIRE ME - Fashion Show Victoria's secret 2017
  • rubrika COSMETICS | líčení - moje každodenní makeup rutina
  • rubrika COSMETICS | péče o vlasy - hair care
  • rubrika OUTFIT TIPS - outfit tip 5
  • rubrika COSMETICS | líčení - Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care
  • rubrika NEW IN - Maybelline Lash Sensational
A v hlavě mám spoustu dalších nápadů na články i nové rubriky. Co by jste řekli, že bych zde zavedla i rubriku FOOD? Napište mi do komentářů co si o tomto nápadu myslíte :) Takže myslím a doufám, že se máte na co těšit, postupně všechny články zvěřejním, nicméně budu opravdu moc ráda, pokud mi do komentářů napíšete jaké články vás zde baví nejvíce!

Mějte krásný zbytek dne!
S láskou Vaše Blondcliché

Monday talk

6. listopadu 2017 v 15:06
Přeji vám krásné pondělní odpoledne, přicházím k vám s omluvou, že jsem dlouho nepřidala žádný článek. Mám teď hodně krušné období a spoustu práce. Jsem momentálně bez notebooku, který je nyní už na několikáté opravě. Na instagramu jste si navíc mohli všimnout, že funguji jen v týdnu, přes víkend užívám volno a regeneruji :)

Nicméně! Články budou, nebojte :) Blíží se Vánoce a já mám v hlavě spoustu nápadů a inspirace na nové články :) Taky mám spoustu nafocených produktů, na které mi chybí jen sepsat recenze. Doufám, že jste můj blog ještě nezavrhli, protože hned zítra zveřejním první článek týkající se Vánoc. O čem bude, to se nechte překvapit :)

Mějte se krásně!

Wednesday talk

18. října 2017 v 12:28

Přeji vám všem krásné středeční odpoledne, pokud jste jedni z těch, co navštěvují můj blog pravidelně, mohli jste si všimnout, že na blogu nastalo pár změn a já bych vás s nimi ráda seznámila. A to hlavně kvůli tomu, že chci od vás jakoukoli zpětnou vazbu.

Po tisících (!) změnách designu jsem se nyní konečně dostala do bodu, kdy jsem s ním relativně spokojená. A doufám, že by to takhle mohlo alespoň chvíli vydržet. Budu velmi ráda, když mi do komentářů napíšete, co by jste na stávajícím designu vylepšili nebo změnili.

Dále bych se vám ráda pochlubila, že jsem se vrhla po hlavě do focení kosmetických produktů k článkům, které zde publikuji. Mám z fotek ohromnou radost a těším se, až vám je budu moct všechny ukázat. Pár starších článků jsem již aktualizovala o nové fotky, na které se můžete podívat zde nebo zde.

Dále jsem nově začala spřátelovat s blogy, takže pokud by jste měli zájem o spřátelení, stačí napsat zde. V odkazu se i blíže dočtete, co je přesně mým záměrem těchto spřátelení. Pokud by jste měli opravdu zájem a zapsali se váš blog se poté objeví v mém menu pod štítkem "Oblíbené" pod symbolem rtů.

A taky jsem nedávno konečně rozjela i instagramový účet, který můžete začít sledovat zde. Jelikož mě tam nyní sleduje asi 7 lidí, budu opravdu potěšena, když se k nim připojíte.

Ze změn to bude nejspíš už všechno, vy mi určitě dejte do komentářů vědět, co by jste poupravili či úplně změnili? Co se vám líbí a nelíbí? Budu moc ráda :)

 
 

Reklama