líčení

COSMETICS | NYX Jumbo Eye Pencil

20. listopadu 2017 v 9:50

Krásné pondělní ráno všem! Dnes přicházím s recenzí na produkt od značky NYX, konkrétně Jumbo Eye Pencil. Jedná se o krémovou tužku na oči, kterou lze použít i jako oční stíny.

Ikdyž se líčím ráda, na očních stínech si příliš nepotrpím a dávám přednost jednoduchému líčení, proto očních stínů využívám jen příležitostně. Tudíž mým záměrem nebylo tužku používat jako oční stín, nýbrž jako takzvanou 'waterline' (spodní oční linka).

Samotnou mě překvapilo, jak moc je tužka pigmentovaná a krásně se nanáší i právě na spodní oční linku, která je při nejmenším vlhká a ne suchá jako oční víčka. Akorát po pár hodinách se tužka slije do spodu oční linky a na začátek spodních řas. To už bohužel nevypadá vůbec dobře.

Nicméně, tím, že je tužka krémová a obsahuje směs minerálních olejů a pudrů se není čemu divit, tato tužka není na 'waterline' uzpůsobená, což jsem si při objednávání neuvědomila. Naopak tato tužka je opravdu perfektní POD oční stíny, protože díky ní odstín očních stínů krásně vynikne a je mnohem zářivější.

Abych to nějakým způsobem shrnula, tato tužka je na oční stíny perfektní, nicméně na 'waterline' nikoli. Tato tužka je dostupná v několika odstínech a zakoupit ji můžete na stránkách NYX za 159 Kč.

Používáte nějakou tužku na 'waterline'? Máte pro mě nějaký tip? Používáte něco pod oční stíny?

COSMETICS | NYX Makeup Setting Spray - Matte

10. listopadu 2017 v 13:47

V dnešním článku si představíme fixační sprej od NYX konkrétně Makup Setting Spray - Matte, který mi přišel již před několika měsíci. Objednávala jsem si ho přímo na NYX e-shopu a vyšel mě na 219 Kč. Koupila jsem si ho hlavně kvůli několika velmi pozitivním hodnocením a youtube videím.

Fixační sprej by měl zajistit delší výdrž makeupu a konkrétně tento sprej od NYX, by měl být obohacen o matující vlastnost, tudíž by se měl postarat i o části pleti, které mají sklon se častěji mastit, hlavně tedy T-zónu. Hrozně jsem doufala, že se díky tomuto spreji už nebudu muset denně několikrát pudrovat.


COSMETICS | Dermacol Satin Makeup Base

26. října 2017 v 11:37
Krásný čtvrtek všem, v dnešním článku bych vám ráda zhodnotila podkladovou bázi pod makeup 'Satin' od značky Dermacol. Prvně musím říct, že jsem mezi podkladovými bázemi teprve nováček. Pod makeup jsem vždy používala pouze krém proti akné, jelikož mám problematickou pleť, bála jsem se riskovat s podkladovými bázemi - jednoduše jsem měla strach, že se mi díky nim zhorší pleť a to bylo něco, co jsem opravdu nepotřebovala.

Takže za celou dlouhou dobu, co se líčím, jsem se odhodlala ke koupi podkladové báze pod makeup teprve teď. Snažila jsem si toho o podkladových bázích co nejvíc nastudovat, abych si vybrala správně. Ze všech výrobků jsem si nakonec vybrala právě bázi Satin od Dermacolu, protože ta měla nejlepší recenze.

COSMETICS | Makeup Revolution blushing hearts

5. října 2017 v 10:49

V dnešním článku bych Vám ráda představila rozjasňující pudr v odstínu golden goddess (zlatá bohyně) od značky Makeup Revolution, který se objevil v mém zářijovém wishlistu, ten si můžete prohlédnout zde. Nyní přicházím s hodnocením tohoto produktu. Londýnskou značku Makeup Revolution jsem si velmi oblíbila a produkty této značky mne vždy mile překvapily.

Když jsem si rozjasňující pudr koupila, byla jsem nadšená zejména z balení, které je opravdu perfektní a nápadité. Překvapilo mě, že je balení poněkud větší než jsem očekávala. Produkty, které si objednávám jsou většinou naopak menší, než vypadají na obrázku. Rozjasňující pudr je bohužel tak velký, že mě to nakonec donutilo objednat si i větší kosmetickou taštičku :D Rozjasňovač má výbornou pigmentaci a stačí ho opravdu malé množství. V porovnání s velikostí rozjasňovacího pudru vám potom dojde, že máte doma jeho doživotní zásobu.

Pudr jsem zakoupila, kde jinde než na notino a vyšel mě na 239 Kč. Určitě bych jej doporučila všem, takže pokud zrovna sháníte rozjasňovač, s tímto produktem jistě nešlápnete vedle. Mají na výběr hned z několika odstínů, stačí si vybrat.

Jaký rozjasňovač používáte vy? Znáte značku Makeup Revolution?

COSMETICS | W7 Cosmetics Honolulu bronzing powder

11. září 2017 v 13:33

V dnešním článku bych vás ráda seznámila s bronzujícím pudrem od značky w7 - Honolulu. Na tomto bronzujícím pudru mě zaujalo hned několik prvků. Prvním prvkem byl určitě hlavně odstín pudru - čistě hnědý, bez třpytek, což jsem si od nového pudru slibovala. Tím druhým nejspíše bylo samotné balení, které je na první pohled opravdu vydařené. Bohužel z praktického hlediska je balení trochu nevyhovující, nicméně já si na něj zvykla téměř okamžitě. Třetím prvkem, který mě na pudru zaujal je štěteček, který je součástí tohoto balení a jako poslední prvek je cena, při které jsem se málem vyvrátila, protože za 69 Kč jsem si kosmetiku už dlouho nekoupila.


COSMETICS | Makeup Revolution Golden Sugar 2 Rose Gold

18. května 2017 v 9:40

V dnešním článku bych Vás ráda seznámila s paletkou s tvářenkami. Od značky Makeup Revolution už mám i paletku očních stínů, o které jsem již psala zde.

Paletka se skládá z 8 různých barev, jak třpitivých, tak matných. Tyto tvářenky vydrží cca půl dne. Ty z vás co tvářenky používají jistě ví, že výdrž u tvářenek není bůh ví jak dlouhá, a proto je potřeba tváře sledovat, aby nevznikaly nevzhledné fleky.

Jedinou nevýhodou je nejspíš velikost balení, já si paletku nechávám doma, aby se mi v kabelce nerozdrtila, takže pro mě je nepřenosná. Paletku jsem objednávala na NOTINO a vyšla mě na 259 Kč.

Uvítali by jste zde článek o mém každodenním líčení? Napište mi do komentářů!

COSMETICS | Makeup Revolution Flawless Matte

11. května 2017 v 9:36

Dnešní článek patří této paletce očních stínů od značky MAKEUP REVOLUTION. Paletku tvoří 32 matných přírodních odstínů, ze kterých lze vytvořit každodenní nenápadné líčení, či výrazné večerní líčení. Paletka je navíc vybavena velkým zrcátkem.

Co se týče samotných stínů, velmi dobře se s nimi pracuje, všechny odstíny jdou spolu ruku v ruce a proto každá jejich kombinace vypadá velmi přirozeně a hezky. Skvělá pigmentace a dlouhá výdrž jsou jen její další výhody. Jelikož stíny nepoužívám každý den, ale pouze na výjimečné události, tato paletka mi vydrží tak sto let!

Tato značka má několik druhů paletek, nejen s očními stíny. Paletku jsem objednávala na NOTINO a vyšla mě na 399 Kč.

Jak jste na tom s líčením vy? Líčíte se rády? Napište mi Váš názor do komentářů.


 
 

Reklama