.

líčení

COSMETICS | W7 Cosmetics Honolulu bronzing powder

11. září 2017 v 13:33

V dnešním článku bych vás ráda seznámila s bronzujícím pudrem od značky w7 - Honolulu. Na tomto bronzujícím pudru mě zaujalo hned několik prvků. Prvním prvkem byl určitě hlavně odstín pudru - čistě hnědý, bez třpytek, což jsem si od nového pudru slibovala. Tím druhým nejspíše bylo samotné balení, které je na první pohled opravdu vydařené. Bohužel z praktického hlediska je balení trochu nevyhovující, nicméně já si na něj zvykla téměř okamžitě. Třetím prvkem, který mě na pudru zaujal je štěteček, který je součástí tohoto balení a jako poslední prvek je cena, při které jsem se málem vyvrátila, protože za 69 Kč jsem si kosmetiku už dlouho nekoupila.

S tak nízkou cenou ve mě rostl i pocit, že tvářenka bude nejspíš málo pigmentovaná nebo mi na tváři nevydrží ani pár hodin, automaticky jsem předpokládala, že v tom bude nějaký háček. I přes pochybnosti jsem si bronzující pudr objednala a jakmile přišel, byla jsem opravdu velmi, velmi mile překvapena. Pigmentace perfektní a výdrž asi jako u klasických tvářenek cca půl dne. Za ty peníze je to podle mě naprostá bomba.

Až včera jsem zjistila, že tento bronzující pudr od značky w7 je v podstatě napodobenina bronzujícího pudru Hoola od značky Benefit, který už je ovšem o něco dražší. V Sephoře ho můžete pořídit za 490 Kč. Obrázek originálního pudru naleznete v celém článku.

Pudr už používám několik týdnů a jsem maximálně spokojená, přesně takový jsem hledala. Až jej dopotřebuji, určitě si objednám další balení. I vy si jej můžete zakoupit zde a pokud Vám nevyhovuje tento odstín, vyberte si jiný dostupný.

Používáte bronzující pudr? Pokud ano, jaký je Váš oblíbený? Napište mi do komentářů.

COSMETICS | Makeup Revolution Golden Sugar 2 Rose Gold

18. května 2017 v 9:40

V dnešním článku bych Vás ráda seznámila s paletkou s tvářenkami. Od značky Makeup Revolution už mám i paletku očních stínů, o které jsem již psala zde.

Paletka se skládá z 8 různých barev, jak třpitivých, tak matných. Tyto tvářenky vydrží cca půl dne. Ty z vás co tvářenky používají jistě ví, že výdrž u tvářenek není bůh ví jak dlouhá, a proto je potřeba tváře sledovat, aby nevznikaly nevzhledné fleky.

Jedinou nevýhodou je nejspíš velikost balení, já si paletku nechávám doma, aby se mi v kabelce nerozdrtila, takže pro mě je nepřenosná. Paletku jsem objednávala na NOTINO a vyšla mě na 259 Kč.

Uvítali by jste zde článek o mém každodenním líčení? Napište mi do komentářů!

COSMETICS | Makeup Revolution Flawless Matte

11. května 2017 v 9:36

Dnešní článek patří této paletce očních stínů od značky MAKEUP REVOLUTION. Paletku tvoří 32 matných přírodních odstínů, ze kterých lze vytvořit každodenní nenápadné líčení, či výrazné večerní líčení. Paletka je navíc vybavena velkým zrcátkem.

Co se týče samotných stínů, velmi dobře se s nimi pracuje, všechny odstíny jdou spolu ruku v ruce a proto každá jejich kombinace vypadá velmi přirozeně a hezky. Skvělá pigmentace a dlouhá výdrž jsou jen její další výhody. Jelikož stíny nepoužívám každý den, ale pouze na výjimečné události, tato paletka mi vydrží tak sto let!

Tato značka má několik druhů paletek, nejen s očními stíny. Paletku jsem objednávala na NOTINO a vyšla mě na 399 Kč.

Jak jste na tom s líčením vy? Líčíte se rády? Napište mi Váš názor do komentářů.
 
 

Reklama