must have

MUST HAVE #2

19. října 2018 v 12:25 | Petra

Krásné čtvrteční odpoledne! Dnes tu pro vás mám další článek z kategorie must have. Konečně se mi podařilo dát dohromady věci, které bych si ráda v budoucnu pořídila. Nábytek a dekorace se pro mne staly číslem jedna. Sama musím uznat, že kosmetiku teď trochu flákám, alespoň co se článků týče. Věnuji se teď hodně sportu a hlavně práci, takže na nákupy a výběr kosmetiky není zrovna čas.

Na prvním místě nábytek a dekorace!

Led světýlka mám už objednané, pomalu, ale jistě se připravuji na zimní sezónu a začínám vytahovat svíčky, nemůžu se dočkat až udeří zima.

Kulaté zrcadlo bych ráda pořídila do ložnice, nicméně všechny na které jsem zatím narazila byly opravdu drahé, takže už vymýšlím, čím bych mohla kulaté zrcadlo nahradit.

Jídelní stůl, to bude nejspíš pořádný oříšek. Ne, že bych byla tak náročná (bohužel jsem), ale potřebuji specifickou velikost + barvu dřeva, konkrétně bíle mořenou dubovou dýhu. Modlete se se mnou, ať nějaký takový stůl najdu!

Komoda z Ikea, to je klasika, už mám doma dvě, ale potřebuji další dvě :D

Černé rámečky, těch potřebuji hned několik!

K jídelnímu stolu samozřejmě potřebuji i židle, tyto mě v Ikea zaujaly, ale nevím, zda-li se budou hodit.

Hodiny řeším už snad věčnost, tyhle se mi líbí nejvíc, ale pořád přemýšlím jak je budu lepit na zeď a trochu mě to odrazuje. (Nemáte s takovými hodinami zkušenost?)

Dekorace v podobě košů z mořské trávy a květin nemusím dlouho obkecávat, podobnou dekoraci bych si ráda pořídila do ložnice.

A jako poslední lucernička, už mám jednu bílou, ta se hodí spíš do obyváku, ale černá by se mi skvěle hodila do ložnice.

V celém článku vás čekají další dvě koláže, koukněte na ně a napište mi, co máte v plánu si v budoucnu pořídit vy? Ať už je to cokoli :)

MUST HAVE #1

7. září 2018 v 9:28 | Petra

Přeji vám všem krásný pátek. Dnes jsem si pro vás připravila článek Must have, aneb věci co musím mít. Do koláže jsem se snažila narvat všechny věci, které bych si ráda v budoucnu pořídila. Momentálně trochu podvádím kosmetiku s nábytkem a dekoracemi, ale samozřejmě ji ani v tomto článku nevynechám.

Mimochodem, jak řešíte problémy s blogem? Potýkáte se s nimi? Mě to dost rozčiluje, a přijde mi, že je to čím dál horší. Nové články se nenačítají, komentáře se nezobrazují, úpravy v layoutu občas taky přepnou na staré zobrazení a sem tam je blog takový jaký má být. Doufám, že bude vše brzy v pořádku.

A ještě! Pokud patříte mezi fanoušky Rihanny nebo alespoň kosmetiky - jako já. Dnes v Sephora zahájili prodej vybraných produktů Fenty Beauty. Více informací se dozvíte na jejich stránkách případně přímo na prodejnách.

První koláž bude patřit dekoracím, které bych si ráda pořídila domů. Všechny jsou z Ikea, kde teď trávím víc času než doma. Jinak u nás doma včera proběhlo vrtání poliček a rámů na obrazy. Zatím jsem z toho nadšená, ale ještě je kupa práce před námi, nemůžu se dočkat výsledku!

 
 

Reklama