new in 2017

NEW IN | Dermacol & L'Óreal

2. prosince 2017 v 14:01

Krásné sobotní odpoledne všem, hlásím se vám dnes netradičně z postele, jelikož jsem už několik dní nemocná. Sice jsem nemocná, ale mám alespoň nyní možnost nafotit více fotek pro blog. V dnešním článku bych vám jen v rychlosti chtěla napsat, co bylo v mé objednávce z NOTINO. Je období Vánoc a tak poslední dobou nakupuji více pro ostatní než pro sebe.

Když už jsem vám jednou psala o podkladové bázi pod makeup od značky Dermacol (čti zde) nebudu ho tu zdlouhavě opěvovat znovu, jen už mi došlo to menší balení, které jsem si kupovala na zkoušku, tak jsem si teď objednala to největší balení. Jak už jsem psala, bázi jsem kupovala na NOTINO a vyšla mě na 344 Kč. Když tak nad tím přemýšlím, tohle je asi můj nejdražší produkt, který používám při líčení.

Jako druhý produkt jsem si objednala kondicionér na vlasy od značky L'Óreal pro ochranu barvy, který už delší dobu používám, ale nejspíš ho co nevidět vyměním za nějaký levnější, protože těchto pouhých 200ml mě na NOTINO vyšlo na 323 Kč. Takže pokud pro mě máte nějaký spolehlivý tip jak ušetřit, určitě mi jej napište do komentářů.

Používáte některý z těchto produktů? Jste s ním spokojeni? Doporučili by jste mi jiný produkt? Napište mi jej do komentářů.

NEW IN | Miss Sporty Instant matte finish

20. října 2017 v 10:00
Krásné páteční ráno všem!
Dnes bych vám v článku ráda představila můj nový transparentní pudr od značky Miss Sporty. Ačkoliv tuto značku moc nemusím, protože se dle mého nejedná o úplně kvalitní kosmetiku, přesto jsem si ho na základě doporučení několika kamarádek nakonec koupila a byla jsem mile překvapena, protože tento pudr přesně splňoval mé požadavky.

Pokud jste viděli můj říjnový wishlist mohli jste si všimnout, že se v něm objevil transparentní pudr od značky NYX, nakonec jsem se rozhodla právě pro tento od Miss Sporty. Trochu jsem váhala jestli jsem neudělala chybu, ale nakonec jsem moc spokojená. Pudr je jemný, krásně se vsřebává do pokožky, nevytváří efekt bílé masky a zároveň nezmění barvu již naneseného makeupu. Je vhodný pro pleť, která se častěji mastí. Není potřeba velké množství pudru a díky tomu tolik nezatěžuje pleť.

Tento pudr mě stál 90 Kč, což je podle mě skoro zadarmo. Značka Miss Sporty je opravdu jedna z těch levnějších, jejich výrobky jsou cenově velmi dostupné, ale u některých výrobků od této značky je to na úkor jejich kvality. Pokud by jste si jej chtěli také koupit, stačí zajít do drogerie.

Jaký pudr používáte vy? Jaký máte názor na značku Miss Sporty? Jste s ní spokojení nebo naopak?

NEW IN | Dny Marianne

18. září 2017 v 9:43
Krásné pondělní ráno,

v dnešním článku bych Vám ráda ukázala dva produkty, které jsem si pořídila na dnech Marianne. Původně jsem neměla v plánu jít na dny Marianne, ale jelikož jsem měla v pátek dovolenou (kvůli akci, která se nakonec nekonala) využila jsem toho a šla nakupovat. Měla jsem v plánu vyrazit na nákupy hned ráno, abych se vyhla davovému šílenství, ale když jsem přijela byla jsem velmi NEmile překvapena.

Když jsem viděla všechny ty davy lidí, rozhodla jsem se, že zamířím jen do pár obchodů. Šla jsem tedy do parfumerie Douglas kde jsem si vybrala tyto dva produkty od značky NYX. Už dřív jsem měla v plánu si tyto produkty pořídit, takže jsem šla téměř na jisto. Rychle jsem se našla a odcházela k pokladně. A teď už k samotným produktům.

Lesk na rty z řady Lip Lingerie v odstínu 11 Baby doll, o kterém jsem se dozvěděla díky České Miss Earth 2015 Karolíně Mališové. Měla ho na několika fotkách na instagramu a dlouho jsem pátrala, jaký lesk používá, až to sama Karolína prozradila. Jelikož jsem také blondýna a je pro mě těžší najít odstín, který mi opravdu sedne, rozhodla jsem se ho vyzkoušet a musím říct, že jsem z něj opravdu nadšená, vypadá přesně tak, jak jsem si představovala.


NEW IN | Cosmetics picks

7. září 2017 v 15:19

V dnešním článku Vám představím kosmetické produkty, které jsem si objednala a jsem na ně sama moc zvědavá.

1. Prvním produktem je fixační sprej Makeup Setting Spray - Matte od značky NYX o kterém jsem slyšela samou chválu a proto jsem se jej rozhodla vyzkoušet. Díky tomuto spreji by vaše líčení mělo vydržet matné skoro celý den i bez nutného přepudrování. Tento fixační sprej mě vyšel na 219 Kč a zakoupit si jej můžete zde.

2. Druhým produktem od začky NYX je tužka na oči Jumbo Eye Pencil v odstínu 604 milk, která se dá využít i jako podklad pod oční stíny nebo i jako samotné oční stíny. Tato tužka na oči mě vyšla na 159 Kč a zakoupit si ji můžete zde.

3. Třetím produktem je balzám na rty Carmex Classic od značky Carmex a napravuje velmi poškozené rty. Balzám je údajně nejprodávanější produkt značky Carmex a dle spousty recenzí opravdu funguje. Balzám obsahuje mentol s kafrem, kakaové máslo a lanolin. Ze začátku užívání by měl balzám na rtech nepříjemně pálit, ale i to je součástí uzdravování vašich rtů. Balzám mě vyšel na 59 Kč a zakoupit si jej můžete zde.

4. Čtvrtým a zároveň posledním produktem je tekutý korektor HD Pro Conceal 8g od značky L.A. Girl v odstínu GC972 Natural. Chci ho vyzkoušet spíš ze zvědavosti, protože mi přijde, že korektory v českých drogériích za moc nestojí a nekryjí tak, jak bych si představovala. Uvidíme jak na tom bude tento od L.A. Girl. Pořídila jsem ho za 99 Kč a zakoupit si jej můžete zde.

Máte některý z těchto produktů? Napište mi do komentářů :)
 
 

Reklama