.

new in 2017

NEW IN | Dny Marianne

Pondělí v 9:43
Krásné pondělní ráno,

v dnešním článku bych Vám ráda ukázala dva produkty, které jsem si pořídila na dnech Marianne. Původně jsem neměla v plánu jít na dny Marianne, ale jelikož jsem měla v pátek dovolenou (kvůli akci, která se nakonec nekonala) využila jsem toho a šla nakupovat. Měla jsem v plánu vyrazit na nákupy hned ráno, abych se vyhla davovému šílenství, ale když jsem přijela byla jsem velmi NEmile překvapena.

Když jsem viděla všechny ty davy lidí, rozhodla jsem se, že zamířím jen do pár obchodů. Šla jsem tedy do parfumerie Douglas kde jsem si vybrala tyto dva produkty od značky NYX. Už dřív jsem měla v plánu si tyto produkty pořídit, takže jsem šla téměř na jisto. Rychle jsem se našla a odcházela k pokladně. A teď už k samotným produktům.

Lesk na rty z řady Lip Lingerie v odstínu 11 Baby doll, o kterém jsem se dozvěděla díky České Miss Earth 2015 Karolíně Mališové. Měla ho na několika fotkách na instagramu a dlouho jsem pátrala, jaký lesk používá, až to sama Karolína prozradila. Jelikož jsem také blondýna a je pro mě těžší najít odstín, který mi opravdu sedne, rozhodla jsem se ho vyzkoušet a musím říct, že jsem z něj opravdu nadšená, vypadá přesně tak, jak jsem si představovala.

Tím druhým produktem od značky NYX je gel na obočí Tame & Frame Brow Pomade v odstínu Blonde, který je na můj vkus příliš světlý, nicméně drží perfektně. Nejsem z něj až tak unešená, ale nelituji, určitě to nebyl krok zpět a bude se hodit.

Znáte dny Marianne? Co jste si během těchto dní pořídili?
Nezapomeňte tento blog sledovat na instagramu!

NEW IN | Cosmetics picks

7. září 2017 v 15:19

V dnešním článku Vám představím kosmetické produkty, které jsem si objednala a jsem na ně sama moc zvědavá.

1. Prvním produktem je fixační sprej Makeup Setting Spray - Matte od značky NYX o kterém jsem slyšela samou chválu a proto jsem se jej rozhodla vyzkoušet. Díky tomuto spreji by vaše líčení mělo vydržet matné skoro celý den i bez nutného přepudrování. Tento fixační sprej mě vyšel na 219 Kč a zakoupit si jej můžete zde.

2. Druhým produktem od začky NYX je tužka na oči Jumbo Eye Pencil v odstínu 604 milk, která se dá využít i jako podklad pod oční stíny nebo i jako samotné oční stíny. Tato tužka na oči mě vyšla na 159 Kč a zakoupit si ji můžete zde.

3. Třetím produktem je balzám na rty Carmex Classic od značky Carmex a napravuje velmi poškozené rty. Balzám je údajně nejprodávanější produkt značky Carmex a dle spousty recenzí opravdu funguje. Balzám obsahuje mentol s kafrem, kakaové máslo a lanolin. Ze začátku užívání by měl balzám na rtech nepříjemně pálit, ale i to je součástí uzdravování vašich rtů. Balzám mě vyšel na 59 Kč a zakoupit si jej můžete zde.

4. Čtvrtým a zároveň posledním produktem je tekutý korektor HD Pro Conceal 8g od značky L.A. Girl v odstínu GC972 Natural. Chci ho vyzkoušet spíš ze zvědavosti, protože mi přijde, že korektory v českých drogériích za moc nestojí a nekryjí tak, jak bych si představovala. Uvidíme jak na tom bude tento od L.A. Girl. Pořídila jsem ho za 99 Kč a zakoupit si jej můžete zde.

Máte některý z těchto produktů? Napište mi do komentářů :)
 
 

Reklama