new in 2018

NEW IN | Get the Louk

12. dubna 2018 v 10:52
Krásné prosluněné čtvrteční ráno! Tento článek mám předpřipravený už od pondělí a stále ne a ne ho dokončit. Od pondělí jsem toho tolik stihla, ale blog to bohužel odnesl. Povedlo se mi zařídit letní dovolenou z čehož mám obrovskou radost, vše je zařízené, teď už se můžu jen těšit - tak to mám nejradši. Ale teď už k článku, připravila jsem si pro váš článek o něčem trochu jiném než je kosmetika. Kecám, bez ní by to tady snad nešlo. Avšak přece jen se tento článek bude lišit od té mojí kosmetické rutiny, kterou čtete tady na blogu.

S partnerem jsme o víkendu zavítali do knihkupectví, kde jsme se snažili najít vhodnou kuchařku s recepty na jídla, které máme rádi. Po několika prozkoumaných kuchařkách jsme vybrali pár, které nás svými recepty zaujaly. Jak jsme tam tak seděli vyvalení na gauči, zakoukala jsem se do kategorie "životní styl", která byla hned vedle kuchařek - v ní jsem objevila pár knížek, které mě zaujaly, pár jsem si jich vybrala a začala listovat. Nakonec jsem se nechala přesvědčit touto Get the Louk, která je o kosmetice. Našla jsem tam i knížky o módě a stylu, nicméně ty mě nazaujaly tolik. Ale byla bych moc moc ráda, kdyby jste mi poradili nějakou dobrou a věcnou knížku o módě - co se nosí, nenosí apod.

Knížku už mám rozečtenou a jsem s ní spokojená, už teď mě naučila několik věcí o kosmetice, které jsem neznala. Nicméně opravdu se nedá celá kniha přečíst najednou, nebo alespoň ne pokud chcete tento svět kosmetiky správně pochopit. Dle mého je tam opravdu dost informací na zpracování. Jsem ráda, že jsem na ni v knihkupectví narazila. Díky ní teď tady na blogu budu moct dělat chytrou :D Takže doporučuji!

Máte někdo podobnou oblíbenou knížku o kosmetice, kterou by jste mi doporučili?

NEW IN | L'Oréal & Maybelline

24. ledna 2018 v 12:17
Krásné středeční poledne všem. Já tak strašně nestíhám. Mám těď tolik věcí k řešení jak v práci, tak v osobním životě. Takže jsem vám nestihla produkty nafotit a proto se vám omlouvám a prozatím použiji stažené fotografie. Teď už k samotnému článku.

O obou produktech už jsem psala v několika wishlistech a až teď jsem se konečně dostala k tomu, abych je objednala. Jedná se o BB krém 5 v 1 od značky L'Oréal. S tím jsem trošku zariskovala, jelikož s žádným BB krémem zatím nemám zkušenost, tak doufám, že na blog nebudu během 14ti dnů psát recenzi o tom, jak mi BB krém nevyhovuje. Druhým produktem je hodně opěvovaná řasenka Lash Sensational od značky Maybelline. Popravdě, já už u těch řasenek sama nevím. Každá žena má jiné řasy, každé ženě vyhovuje jiná řasenka. Jak se říká 100 lidí, 100 chutí. Já jen vím, že jsem ještě nenašla řasenku, která by splňovala požadavky, které si od řasenky slibuji.

Na oba produkty jsem opravdu hodně zvědavá a o jejich výsledcích vás samozřejmě budu v průběhu příštího měsíce informovat, ovšem ráda bych si oba produkty nejdřív nafotila. Tak doufám, že se mi co nejdřív naskytne příležitost. Oba produkty jsem zakoupila na Notino, BB krém můžete zakoupit zde a řasenku zde.

Máte zkušenost s těmito produkty? Jaká je vaše nejoblíbenější řasenka?

 
 

Reklama