new in 2018

NEW IN | L'Oréal & Maybelline

24. ledna 2018 v 12:17
Krásné středeční poledne všem. Já tak strašně nestíhám. Mám těď tolik věcí k řešení jak v práci, tak v osobním životě. Takže jsem vám nestihla produkty nafotit a proto se vám omlouvám a prozatím použiji stažené fotografie. Teď už k samotnému článku.

O obou produktech už jsem psala v několika wishlistech a až teď jsem se konečně dostala k tomu, abych je objednala. Jedná se o BB krém 5 v 1 od značky L'Oréal. S tím jsem trošku zariskovala, jelikož s žádným BB krémem zatím nemám zkušenost, tak doufám, že na blog nebudu během 14ti dnů psát recenzi o tom, jak mi BB krém nevyhovuje. Druhým produktem je hodně opěvovaná řasenka Lash Sensational od značky Maybelline. Popravdě, já už u těch řasenek sama nevím. Každá žena má jiné řasy, každé ženě vyhovuje jiná řasenka. Jak se říká 100 lidí, 100 chutí. Já jen vím, že jsem ještě nenašla řasenku, která by splňovala požadavky, které si od řasenky slibuji.

Na oba produkty jsem opravdu hodně zvědavá a o jejich výsledcích vás samozřejmě budu v průběhu příštího měsíce informovat, ovšem ráda bych si oba produkty nejdřív nafotila. Tak doufám, že se mi co nejdřív naskytne příležitost. Oba produkty jsem zakoupila na Notino, BB krém můžete zakoupit zde a řasenku zde.

Máte zkušenost s těmito produkty? Jaká je vaše nejoblíbenější řasenka?

 
 

Reklama