outfit ideas

OUTFIT IDEAS #1

30. října 2018 v 14:12 | Petra

Krásný den všem! Právě se tu rozčiluji nad blog.cz, kterému se sice podařilo vyřešit neúprosné problémy, ale ty zase bohužel nahradily jiné. Reklamy. A zase se nic neděje, nikdo se raději nevyjadřuje a tak se můžu jen rozčilovat, protože to bude zase půl roku trvat, než si toho někdo z administrátorů vůbec všimne. Opravdu uvažuji nad odchodem k bloggeru. Před nějakou dobou jsem tam blogovala, ale nemohu si tam tolik vyhrát s designem a proto jsem raději tady. Máte někdo nějaké tipy? Popřípadě přes co a jak si zaplatit doménu? Za všechny rady vám budu vděčná!

Konečně jsem si našla čas pro další článek, tentokrát jde poprvé o OUTFIT IDEAS. Sestavila jsem dvě jednoduché koláže různého stylu, ale musím říct, že se mi oba outfity líbí, ještě aby ne, když jsem je vybírala sama, co? Je mi jasné, že se nemusí líbit všem, každý má jiný styl a tak to má být. Většina (ne všechny, ale většina!) kousků, které v kolážích uvidíte, jsou z H&M, takže jsou cenově dostupné pro všechny, což byl i záměr.

Do komentářů mi napište, který kousek se vám líbí nebo nelíbí a proč :) a hlavně mi napište kam se mám přestěhovat s blogem, jinak mě brzy odvezou do blázince :)

1.

 
 

Reklama