.

Outfit tips

OUTFIT TIP 2

13. září 2017 v 11:00
V dnešním článku jsem si pro vás připravila další outfit tip. Tentokrát už podzimní, jelikož se nám venku docela rychle ochladilo. Mám ráda každé roční období, protože každé roční období znamená obměnu šatníku a na to se vždy těším.

Outfit je složen z jednoduchých barev a prvků, které spolu jdou ruku v ruce. Je laděn spíš do tmavých barev, které se k přicházejícímu podzimu hodí lépe než světlé, pastelové barvy. Černou koženku najdete aktuálně v každém obchodě s oblečením, k tomu obyčejný černý rolák, díky kterému má možnost vyniknout koženka se stříbrnými vzory. Tmavě modré džíny s červenými nášivkami celý outfit mírně zjemní. Jako doplňky jsem vybrala černou kabelku a stříbrný náramek, náušnice a prstýnek. A jako boty jsem vybrala bílé konversky s červenými prvky, které se hodí k nášivkám na džínách.

Outfit se mi hrozně líbí a jsem ráda, že se mi podařilo ho takhle poskládat. Tyto outfity skládám podle sebe, tak, abych se v nich cítila dobře a komfortně. Můžete ho tedy použít jako inspiraci ke každodennímu nošení, hodí se jak do školy, tak i do práce.

Líbí se vám? Máte některý z kousků ve svém šatníku?
Sledujte tento blog nově i na instagramu!

OUTFIT TIP 1

17. května 2017 v 11:24
Dobré poledne dámy,

dnes jsem si pro Vás připravila nový typ článku a to - outfit tip. V těchto článcích vždy představím mnou sestavený outfit, který můžete použít jako inspiraci. Každý z outfitů bude označen číslem, aby jste věděli, o kolikátý outfit tip se konkrétně jedná.

S tímto článkem tedy přináším úplně první mnou sestavený outfit, který se skládá z modré košile s bílými proužky - košile budou vždy vypadat skvěle. Mírně potrhané šedé džíny - volila jsem neutrální a přesto krásnou barvu, aby vynikla modrá košile s riflovou bundičkou. Záměrně jsem k outfitu nepřidávala žádné doplňky - vybrala jsem pouze jednoduché rose gold květované náušničky a nádhernou šedou kabelku. Nakonec jsem pak vybrala šedé boty se cvoky.

Tento outfit se hodí do práce, do školy, do města, v podstatě kamkoliv. Upřednostňuji jednoduchost a soulad barev, a podle toho sestavuji každý outfit, který v této rubrice najdete.

Líbí se Vám tento typ článků nebo by jste uvítali spíše něco jiného? Napište mi do komentářů.
 
 

Reklama