.

péče o nehty

COSMETICS | NANI Nails

Čtvrtek v 13:13

Dnes jsem si pro Vás připravila článek o tom, jak pečuji o své nehty. Jako malá jsem si nehty kousala a tento zlozvyk mi vydržel opravdu dlouho, téměř do mých 18 let. Hodně mi to vadilo, ale nedokázala jsem se toho zlozvyku zbavit a tak jsem si cca od 16 let nechávala dělat umělé nehty. V 19 letech už mi začaly vadit všechny ty lepidla a přípravky, které používali. Proto jsem se rozhodla, že umělé nehty sundám a začnu raději pečovat o své opravdové nehty.

Asi vám nemusím říkat, jak byly moje nehty zničené a slabé po takovém zásahu. Skoro jako papír, ale já to nevzdávala. Ze začátku jsem nehty vyživovala různými olejíčky a zpevňujícími laky. Často jsem je také stříhala, takže byly opravdu krátké, jinak to totiž ani nešlo, aby byly delší potřebovaly hodně zesílit. Nehty po pár měsících opravdu zesílily a začaly růst.

A tak jsem si je najednou mohla začít lakovat a vlastně mě to začalo i bavit. Nicméně mi vadilo, že se lak hned oprýskal. Napadlo mě, že bych mohla začít používat GEL laky. K tomu jsem samozřejmě potřebovala i lampu, a tak jsem se rozhodla, že to vyzkouším. Koupila jsem si lampu a první gel lak od značky NANI Nails.

S aplikací nebyl žádný problém a až byly nehty nalakované, stačilo je jen strčit do lampy. A za 30 sekund bylo vymalováno. Byla jsem hrozně překvapená a spokojená, nehty vypadaly upraveně a spořádaně. Navíc mi vydržely 2 týdny bez oprýskání.

No a dnes? Od značky NANI Nails vlastním několik různých gel laků a taky spoustu kamínků a flitrů na nehty. A nemůžu si tuto značku vynachválit. Jeden gel lak tam vychází v průměru na 150 Kč, což je podle mě super cena. Více o jejich produktech se dozvíte zde.

Jak pečujete o své nehty vy? Znáte značku NANI Nails?

 
 

Reklama