.

péče o pleť

COSMETICS | Aknecolor

10. května 2017 v 15:09
Dobré odpoledne všem,

v tomto článku bych Vás ráda seznámila s produktem Aknecolor. Aknecolor je tónovaná krémpasta určená k léčbě akné. Výhodou přípravku je právě jeho tónování - po nanesení překrývá problematické zarudlé oblasti.

Jednu z věcí, kterou používám každý den, je právě tento produkt. Nanáším ho jen na problematická místa protože není určen na celý obličej, nelze ho zaměnit s make-upem.

Tento produkt se vyrábí ve dvou odstínech - světlejší a tmavší. Já používám ten světlejší, pokud Vám však nevyhovuje ani jeden z odstínů, nebála bych se koupit oba dva a dle libosti namíchala správný odstín, který Vám sedne.

Aknecolor pořídite i bez předpisu snad v každé lékarně a vyjde vás na cca 250 Kč. Balení se zdá malé, ale zdání klame. Přípravek Vám při každodenním užívání vydrží několik měsíců.

Líbil by se Vám tu článek o mé každodení 'makeupové' rutině?

COSMETICS | PIL'ATEN

8. května 2017 v 15:25
Krásné odpoledne dámy,

dnes pro Vás mám připravený článek o zázraku, a to - černé slupovací masky proti černým tečkám PIL'ATEN.

Ze zvědavosti jsem si jejich produkt koupila, masky, to je moje. Dle videí i některých recenzí k tomuto produktu jsem si od této masky slibovala hodně a nemohla jsem se dočkat, až i já budu moct na vlastní kůži vyzkoušet údajně blahodární účinky této masky.

Nadšení mě přešlo při placení na pokladně, kdy se mi paní prodavačka zmínila, že maska neúčinkuje tak, jak videa a recenze slibují. Nicméně jsem neztrácela naději a běžela domů masku vyzkoušet.

Při nanášení maska vypadala velmi slibně, byla opravdu taková, jako ve videích. Když se mi ji podařilo nanést na celý obličej, přišla dlouhá chvíle čekání. Po 40 minutách už byla maska pořádně zatvrdlá. Sloupla jsem ji, ale zázraky se bohužel neděly.

Tuto masku bych přirovnala k obyčejným slupovacím maskám, které vyčistí obličej od mazu, špíny a zbytků make upu, ale černé tečky nevyhubí ani neeliminuje. Bohužel musím říct, že za mě je tato maska obrovské zklamání a znovu už bych si ji nekoupila.

Máte zkušenosti s maskou PIL'ATEN? Napište mi je do komentářů!
 
 

Reklama