péče o pleť

COSMETICS | Bioderma sébium global

5. ledna 2018 v 14:37

V dnešním článku z kategorie péče o pleť jsem si pro vás připravila recenzi na produkt od značky Bioderma, konkrétně z řady Sébium Global, která je určená pro mastnou a problematickou pleť. Produkt má krémovou konzistenci a měl by působit proti vyrážkám a černým tečkám.

Při prvním použití tohoto produktu jsem stála u zrcadla jako opařená. Natřela jsem si tento krém na vyčištěnou pleť a šla spát. Aplikace krému je velmi snadná, krému stačí drobná kapička a lehce se roztírá. Pleť po aplikaci tohoto krému je jako po použití podkladové báze pod makeup - nádherně sametová. Ráno byla má pleť téměř bez jediné chybičky, nemohla jsem tomu uvěřit, byl to pro mě šok a já měla obrovskou radost. Ze dne na den jsem upustila od všech dalších přípravků, které jsem před tím na pleť používala.

Používala jsem tento produkt téměř 14 dní v kuse 1x až 2x denně, ale jeho účinky postupně ustupovaly, dokonce bych řekla, že se mi po pár dnech velmi zhoršila pleť. Byla jsem z toho dost zklamaná, jelikož jsem si myslela, že jsem konečně našla přípravek, který mé problematické pleti opravdu výrazně pomáhá. A ono nic. Tak jsem byla nucena vrátit se zpět k mým starým dobrým přípravkům, které jsem používala předtím. Nevím, co zapříčinilo tak náhlou změnu. Nicméně i tak tento krém občas použiji, ale už od něj nic neočekávám.

Tento produkt jsem objednávala na notino a vyšel mě na 345 Kč. Myslím si, že cena je přípustná, jelikož na jedno použití stačí opravdu velmi malé množství. Nicméně já už bych si tento produkt znovu nekoupila, jelikož na sobě nepozoruji žádné zlepšení pleti.

Znáte tento produkt? Používáte jiné produkty od Biodermy?

COSMETICS | Oriflame coconut face scrub

7. října 2017 v 10:11
Dlouho se tu neobjevil žádný článek s péči o pleť a proto bych vám v dnešním článku ráda představila můj momentálně nejoblíbenější pleťový peeling s kokosovou vodou od značky Oriflame. Osobně nemám moc v lásce kosmetiku od značek Oriflame ani Avon, ale masek a peelingů od těchto značek mám několik. Několik z nich jsem si oblíbila a tento peeling je jeden z nejlepších.

Jedná se o krémový čistící peeling s přírodní kokosovou vodou a drcenými mandlovými skořápkami. Jako většina peelingů odstraňuje z pleti odumřelé buňky a nečistoty, navíc je vhodný pro všechny typy pleti. Peeling krásně voní po kokosu a díky drceným mandlovým skořápkám, které jsou v peelingu obsaženy dosáhnete krásné sametově hebké pleti.

Já ho používám cca 3krát týdně a někdy i častěji. Většinou si tento peeling dopřávám po odlíčení. Peeling aplikuji na vyčištěnou vlhkou pleť a jemně masíruji celý obličej. Masíruji cca 2 minuty a poté peeling spláchnu vodou. Potom většinou pokračuji dalšími maskami, ale o tom až zase jindy :)

Tento peeling jsem objednávala přes katalog Oriflame, a vyšel mě na cca 80 Kč. Na oficiálních stránkách Oriflame ho momentálně prodávají za 99 Kč. Takže pro mě je navíc bonusem i cena, která je dle mého přijatelná.

Používáte peeling? Jaký máte nejraději?

COSMETICS | Aknecolor

10. května 2017 v 15:09
Dobré odpoledne všem,

v tomto článku bych Vás ráda seznámila s produktem Aknecolor. Aknecolor je tónovaná krémpasta určená k léčbě akné. Výhodou přípravku je právě jeho tónování - po nanesení překrývá problematické zarudlé oblasti.

Jednu z věcí, kterou používám každý den, je právě tento produkt. Nanáším ho jen na problematická místa protože není určen na celý obličej, nelze ho zaměnit s make-upem.

Tento produkt se vyrábí ve dvou odstínech - světlejší a tmavší. Já používám ten světlejší, pokud Vám však nevyhovuje ani jeden z odstínů, nebála bych se koupit oba dva a dle libosti namíchala správný odstín, který Vám sedne.

Aknecolor pořídite i bez předpisu snad v každé lékarně a vyjde vás na cca 250 Kč. Balení se zdá malé, ale zdání klame. Přípravek Vám při každodenním užívání vydrží několik měsíců.

Líbil by se Vám tu článek o mé každodení 'makeupové' rutině?


COSMETICS | PIL'ATEN

8. května 2017 v 15:25
Krásné odpoledne dámy,

dnes pro Vás mám připravený článek o zázraku, a to - černé slupovací masky proti černým tečkám PIL'ATEN.

Ze zvědavosti jsem si jejich produkt koupila, masky, to je moje. Dle videí i některých recenzí k tomuto produktu jsem si od této masky slibovala hodně a nemohla jsem se dočkat, až i já budu moct na vlastní kůži vyzkoušet údajně blahodární účinky této masky.

Nadšení mě přešlo při placení na pokladně, kdy se mi paní prodavačka zmínila, že maska neúčinkuje tak, jak videa a recenze slibují. Nicméně jsem neztrácela naději a běžela domů masku vyzkoušet.

Při nanášení maska vypadala velmi slibně, byla opravdu taková, jako ve videích. Když se mi ji podařilo nanést na celý obličej, přišla dlouhá chvíle čekání. Po 40 minutách už byla maska pořádně zatvrdlá. Sloupla jsem ji, ale zázraky se bohužel neděly.

Tuto masku bych přirovnala k obyčejným slupovacím maskám, které vyčistí obličej od mazu, špíny a zbytků make upu, ale černé tečky nevyhubí ani neeliminuje. Bohužel musím říct, že za mě je tato maska obrovské zklamání a znovu už bych si ji nekoupila.

Máte zkušenosti s maskou PIL'ATEN? Napište mi je do komentářů!
 
 

Reklama