péče o tělo

COSMETICS | Self-tanning care

11. října 2017 v 12:14

Dnes bych Vám ráda ukázala, jak pečuji o své opálení zejména v zimním období, kdy naše těla jen zřídka vidí opravdové sluníčko. Konkrétně se jedná o dva samoopalovací výrobky od různých značek.

Prvním výrobkem je samoopalovací tělové mléko Cupuacu od značky ZIAJA. Produkty ZIAJA jsou bohaté na aktivní přírodní složky, jako je kozí mléko, růže, jasmín, aloe, heřmánek nebo kakaové máslo. Aktivní přírodní složky konkrétně tohoto produktu jsou makadamiový olej, máslo cupacu, máslo karité a olej z brazilských ořechů. Máslo Cupuacu a máslo karité účinně renegerují lipo-strukturu svrchní vrstvy pokožky, posilňují ochrannou bariéru pokožky a účinně hydratují a zpružňují. Makadamiový olej a olej z brazilských ořechů regulují aktivitu vnitřních vrstev pokožky, zabraňují nadměrné ztrátě vody a změkčují a vyhlazují svrchní vrstvu pokožky. Poslední složkou je dihydroxyaceton (DHA), ten dodává pokožce jemný opálený odstín.

Toto tělové mléko má také krásnou oříškovo - makadamiovou vůni, kterou velmi oceňuji. Je sice velmi výrazná, ale zároveň nezapáchá jako obyčejné samoopalovací krémy. Co se týče působení, výsledky uvidíte již po prvním použití, nicméně nebudou tak markantní jak to bývá zvykem u běžných samoopalovacích krémů, které vás do druhého dne přemění na oranžovou příšeru s fleky.

Tento produkt jsem zakoupila na Notino a vyšel mě na 139 Kč, což je dle mého názoru super cena.

O dalším produktu se dočtete v celém článku :)


COSMETICS | Naturalium

3. května 2017 v 9:00

V dnešním článku spadajícím do kategorie péče o tělo se dozvíte něco o produktech značky Naturalium. Měla jsem možnost vyzkoušet několik výrobků právě od této značky. Konkrétně se jedná o sprchový gel, tělový krém, šampon s kondicionérem, a tělový sprej.

Já osobně si velmi zakládám zejména na vůni a proto se mi Naturalium tolik zalíbilo. Můžu Vám zaručit, že co se vůne týče, nebudete zklamáni žádnou volbou.

Na druhou stranu, že by tato kosmetika dělala nějaké zázraky s pokožkou, to se říct nedá. Já jsem na sobě bohužel nezaznamenala žádné změny. Srovnala bych to s obyčejnými produkty, co lze zakoupit i v drogerii, avšak ta vůně - tu prostě nic nenahradí.

Za mě určitě doporučuji, myslím, že s těmito výrobky nemůžete šlápnout vedle, každý si v nich najde to svoje.

Máte zkušenosti se značkou Naturalium? Používáte jejich výrobky?

 
 

Reklama