péče o vlasy

COSMETICS | Hair care

25. listopadu 2017 v 7:46
Konečně jsem se dokopala k sepsání tohoto článku a ráda bych vám v něm popsala to, jak se starám o své vlasy. Na začátek bych nejspíš měla popsat, jaké vlasy vlastně mám. Moje přírodní barva vlasů je tmavě hnědá, ale už cca 4 roky mám vlasy téměř blond. Z hnědých vlasů jsem šla přes melír k mojí vysněné blond barvě. Toto přebarvování trvalo necelý rok, než jsem byla s výsledkem opravdu spokojená.

Co vám budu povídat, pro vlasy to byl pořádný šok. Vlasy se melírem opravdu hodně namáhají a ničí. Na melír jsem chodila k místní kadeřnici a od začátku jsem od ní požadovala blond barvu bez žlutých tónů. Na melír jsem chodila jednou za 2 měsíce. Odcházela jsem vždy relativně spokojená, nicméně po nějakém čase bylo na vlasech vidět, že už jsou opravdu hodně zničené. S kadeřnicí, ke které jsem v té době chodila na melír jsem přestala být spokojená a rozhodla se najít si jinou.

Momentálně už téměř rok navštěvuji studio 07 v Brně a o mé vlasy pečuje kadeřnice Martina. Vše, co budete v dnešním článku číst, mě naučila právě ona a světe div se, ono to opravdu funguje. Tak se na to pojďme společně podívat.

COSMETICS | Precious Nature

5. května 2017 v 10:38
Dobré poledne,

v dnešním článku bych Vás chtěla seznámit s olejíčkem na vlasy od značky Precious Nature. Tento olejíček je vhodný pro dlouhé a rovné vlasy, zejména potom pro barvené, či melírované vlasy, které potřebují o něco větší péči než vlasy přírodní. Moje přírodní barva vlasů je tmavší hnědá, ale už několik let chodím na blond melír a tudíž mé vlasy dostávají opravdu zabrat a je potřeba jim věnovat větší péči.

Velkou předností tohoto olejíčku je jeho konzistence, která je hustší a tužší než olej jako takový. Nemusíte se tedy bát, že po použití budete muset odmastit nejlépe celou koupelnu. Já si například olej ani nesmývám z rukou, nechávám ho do nich vstřebat.


 
 

Reklama