skin care

FOR LIFE & MADAGA

27. září 2018 v 10:52 | Petra

Krásný čtvrtek všem! Zdravím vás z postele, kde teď trávím celé dny, jelikož jsem nemocná. Beru antibiotika a jsem hlavně ráda, že ležím. Závodu, který jsem měla zítra běžet se bohužel nezúčastním - více se dočtete v článku BE FIT, který vyjde v pondělí :)

V dnešním článku bych vám ráda představila moji oblíbenou kosmetiku FOR LIFE & MADAGA. Jedná se o českou profesionální kosmetiku na francouzských základech. Tato firma má sídlo v Brně a mimo jejich výrobky nabízí i kosmetické služby.

Několikrát do roka si na jejich stránkách můžete zdarma objednat vzorečky jejich kosmetiky. Tak jsem s touto kosmetikou začala já. Se vzorečky jsem byla tak spokojená, že jsem po jejich vyčerpání hned objednávala ve velkém. Zamilovala jsem si jejich kosmetiku z řady pro problematickou a aknózní pleť.

Havlíkova přírodní apotéka | tříminutová ranní maska

29. srpna 2018 v 13:41 | Petra

Krásné středeční odpoledne. Po opravdu dlouhé době se opět hlásím do služby. Blog prošel obří rekonstrukcí, protože jsem se rozhodla pár věcí dělat trochu jinak. Z blogu zmizela většina článků, ale mám v plánu vám je co nejdřív vynahradit. Teď už k Havlíkově apotéce!

O Havlíkově přírodní apotéce jste již jistě slyšeli. Pro ty z vás, kteří Havlíkovu apotéku neznají, alespoň v kostce - pan Karel Havlík byl český vášnivý lékárník a věřil, že nejlépe člověku pomůže sama příroda. K vytváření kosmetiky využíval vlastní i tradiční receptury sahající až do 17. století - nyní se o nich dozvídáme díky vnučce pana Havlíka. A jak už jste nejspíš všichni pochopili - apotéka vyrábí čistě přírodní bio kosmetiku.


Jako zatím první produkt od Havlíkovy apotéky jsem si pořídila tuto tříminutovou ranní masku. Úkolem této masky je vaši pleť nejen vyčistit, ale i probudit, dát jí potřebnou výživu a nastartovat ji do nového dne. Masku naneseme hned ráno po probuzení na ještě neomytou a nevyčištěnou pleť. Necháme tři minuty působit a opláchneme. Maska obsahuje konopný olej, který je vhodný při léčbě akné; rozmarýnový olej, který chrání před UV a levandulový olej, který má dezinfekční a antibakteriální vlastnosti.

 
 

Reklama