thoughts

Thoughts 2

23. února 2018 v 9:02
Krásné páteční ráno! Konečně tu máme pátek a já jsem si pro vás připravila článek mých oblíbených motivačních citátů, které mě ženou stále dopředu. Ráda bych se s vámi o ně podělila a doufám, že v některých sami najdete zalíbení a možná vás to bude i motivovat. Přeji vám všem krásný víkend 💋

Thoughts 1

29. ledna 2018 v 15:24
Nová rubrika "THOUGHTS" na tomto blogu! V této rubrice dám možnost zejména svým emocím a budu se zde vyjadřovat tak, jak to v danou chvíli budu cítit. Využiji tuto rubriku jako takový svůj filtr. Budu se zde moci "vypovídat" a vy mě navíc máte možnost trochu lépe poznat. Jen bych ještě ráda podotkla, že každý článek v této rubrice může být stylově úplně odlišný. A teď už pojďme k samotnému článku.

Určitě alespoň někdo z Vás zaregistroval instagramovou výzvu, kde se lidé navzájem nominují a musí o sobě prozradit 5 věcí, které nejsou na první pohled zřejmé. Rozhodla jsem se tento článek pojmout podobným způsobem a prozradím vám 5 věcí, které o mě s největší pravděpodobností nevíte. Jelikož zde vystupuji anonymně, nebude pro mě až tak těžké něco vymyslet. Ale! Máte možnost mě zase o něco lépe poznat. Jdeme na to! Tady je mých 5 věcí.

1. Moje největší přání je jednou porodit zdravou holčičku. A toto si přeji už od malička.

2. Moje oficiálně první zaměstnání pro mě byla noční můra, po devíti měsících jsem sebrala odvahu a dala výpověď, bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy udělala.

3. Miluju psy, ale kočky moc nemusím.

4. Bytostně nesnáším pavouky, mám z nich panickou hrůzu.

5. Jako malou mě trápily noční můry o válce a dodnes mi dělají zle filmy s válečnou tématikou.

Baví vás tento typ článků? Zaznamenali jste už instagramovou výzvu? Co říkáte na novou rubriku? Uvítali by jste zde další článek na toto téma?
 
 

Reklama