Tips

Valentine's day

7. února 2018 v 14:43
Svátek zamilovaných nám už pomalu klepe na dveře, přesně za týden ho tu máme. Lidé mají na tento svátek odlišné názory, někteří jej slaví každoročně ve velkém stylu a někteří ho naopak odsuzují. Já Valentýn s partnerem slavím, ale nijak ho neprožívám. Třeba letos jsme se domluvili, že si prostě objednáme pizzu a koukneme na nějaký film. Žádné drahé dárky, žádné večeře ani nic podobného. Mám za to, že se máme rádi celoročně - každý den v roce, a proto není potřeba si to v tento den nějak zvlášť dokazovat.

Ale pro ty, co mají v plánu partnera/ku něčím překvapit a neví čím, připravila jsem si pro vás pár jednoduchých tipů.

1. Roztomilé balíčky se sladkostmi snad ještě nikdy nikoho neurazili. Na obrázku máte vtipně vymyšlené balíčky, kterými se můžete sami inspirovat.

Christmas gift ideas fo HIM

29. listopadu 2017 v 13:34
Další Vánoční článek je tu! Už je taky na čase, Vánoce jsou skoro za dveřmi, tak se na ně musíme pořádně připravit, ať nemusíme kupovat dárky na poslední chvíli. V tomto článku najdete mé tipy, čím udělat na Vánoce radost vašemu partnerovi, manželovi, tátovi, kamarádovi nebo třeba bratrovi.

1. Parfém, můj partner je už hodně dlouho věrný této vůni a měnit ji nechce, takže pro mě je tahle vůně jasná volba.

Christmas gift ideas for MUM

7. listopadu 2017 v 8:27
Zdravím všechny, co právě zavítali na můj blog. Jak jsem včera slíbila, přicházím s prvním Vánočním článkem. Doufám, že tím nikoho neotrávím, přece jen je teprve sedmý listopad a na Vánoce je ještě času dost. Nicméně já jsem člověk, který rád nakupuje Vánoční dárky s velkým předstihem, abych si v prosinci mohla užít pravou Vánoční atmosféru :)

V tomto článku najdete mé tipy na dárky k Vánocům pro maminky. Samozřejmě jak každá maminka, tak každá žena je jiná a líbí se jí jiné věci. V tomto článku tedy najdete mé tipy, kterými bych své mamince chtěla udělala radost. Jdeme na to :)

1. Letos jsem se poprvé rozhodla, že budu vlastnoručně vyrábět mýdlo. Není to vůbec těžké a navíc je to mnohem osobnější, než když koupíte obyčejné mýdlo nebo sprchový gel z drogerie. Koupila jsem si čirý glycerin, červené barvivo a vůni, která se přidává do mýdel či jiných kosmetických produktů. Objednala jsem si i formičky na mýdlo - přesně ty tlapičky, co vidíte na prvním obrázku.

Maminkám jen to nejlepší

9. května 2017 v 8:20
Ahoj všem,

dnes jsem si pro Vás připravila článek s tipy na dárek pro svou maminku ke Dni Matek. Vytvořila jsem jednoduchou koláž s produkty, o kterých si myslím, že by potěšily většinu maminek, ale hlavně tedy tu moji, tu totiž znám nejlépe.

Moje maminka miluje svíčky, má je po celém domě, proto si myslím, že svíčky jsou jasná volba. Všechny svíčky co vidíte v koláži lze zakoupit v obchodním domě Ikea. Jako další má moje maminka v oblibě květiny - opět Ikea. A stejně tak i dekorace, které na koláži vidíte - Ikea. Co v Ikei nepořídíte jsou kosmetické produkty, ale nezoufejte, s kosmetikou Vám pomůže NOTINO. Já jsem pro maminku vybrala krém od Vichy, dále lesk na rty od Dermacolu, maminčinu nejoblíbenější řasenku, ke které se neustále vrací a nakonec parfém Chloé Chloé, který je podle mě tou nejlepší volbou, sama ho používám a doporučila bych jej každému.

Nakonec bych ráda řekla, že maminku ani tak nepotěší dárek, jako to, že jste si na ni vzpomněli a chtěli jí udělat radost. Důležitější, je zejména Váš čas, který jí věnujete a věřte, že maminka je člověk, který si Vaši pozornost, lásku a péči zaslouží nejvíc :)

Jakou pozorností překvapíte v neděli maminku vy? Napište mi to do komentářů!
 
 

Reklama