wishlist 2017

WISHLIST | November

15. listopadu 2017 v 13:02
Půlka listopadu s sebou přináší kromě zimy i listopadový wishlist, pojďme na něj!

1. Řasenka Maybelline Lash Sensational je další z mého výběru. Dvě jiné řasenky se objevili v mém říjnovém wishlistu, ale opět jsem byla výsledkem zklamaná a tak hledám dál, tahle je teď na řadě tak uvidíme.

2. Župan, co nejvíc huňatý a heboučký, jak já ráda říkám. Téměř každý večer sedím na sedačce v pyžamu, teplých ponožkách a přítelově županu, protože mi je zima a můj letní - saténový župan mě opravdu ani trošku nezahřeje. Je na čase koupit si vlastní, myslím, že to přítel ocení.


WISHLIST | October

17. října 2017 v 12:47
Půlka října je už za námi a já vám teprve teď přináším svůj říjnový wishlist, pojďme se na něj podívat.

1. Kozačky - ráda bych si na zimu koupila kozačky, nejlépe dlouhé až do nebe. Takové ty nad kolena, hrozně se mi tento styl líbí, vypadá to ke všemu velmi elegantně. Nad barvou budu muset ještě hodně přemýšlet, ale tyto co jsem vybrala do wishlistu bych brala hned.

2. Transparentní matující pudr mám v plánu koupit si už opravdu dlouho, hodně přemýšlím konkrétně nad tímto od značky NYX, na kterou nedám dopustit, ale mám vybrané i jiné od jiných značek, a tak stále dumám, který nakonec vybrat.

Více najdete v celém článku


WISHLIST | September

12. září 2017 v 11:00
Dnes přicházím s mým wishlistem pro měsíc září. Začnu od toho, co chci nejvíce až po to, co chci nejméně.

1. Hairburst jsou tabletky, které doplňují váš každodenní jídelníček o všechny důležité vitamíny, minerály a živiny, které vaše tělo potřebuje pro růst silnějších a delších vlasů. Tento produkt má skvělé recenze a já si od něj neslibuji jen delší vlasy, ale zároveň i zdravější a silnější vlasy, jelikož ty mé jsou hodně namáhané.

2. Rozjasňující pudr od značky Makeup Revolution v odstínu zlatá bohyně (ano opravdu). Mám od značky Makeup Revolution paletku tvářenek, o které jsem psala tady. Takže teď hledám malé balení, které se vleze do kosmetické taštičky, a tento rozjasňující pudr to vyhrál na plné čáře.

3. L'Oréal ochranný šampon pro barvené vlasy. Na tuto značku nedám dopustit, alespoň co se vlasové péče týče, používám jej už několik let a střídám různé řady. Tentokrát jsem si vybrala právě tento ochranný, pro barvené vlasy.

4. Masky od Sephora, konkrétně potom maska na rty a oční okolí. K těm nemám co dodat, ráda bych je vyzkoušela všechny. Pokud s nimi máte zkušenosti, budu ráda, když mi je napíšete do komentářů.

5. Ráda bych také vyzkoušela vonné tyčinky Rituals, doma mi zatím voní jen osvěžovač vzduchu a ten mi přestává stačit, protože vždy po nějaké době jeho vůně úplně vymizí. Tyčinky Rituals by měli vydržet (dle recenzí co jsem četla) i rok, ale sama to zatím potvrdit nemůžu.

6. iPhone 7 Silver není nic co bych potřebovala, a určitě se bez něj obejdu i nadále. Mám svoji 6ku ráda, ale 7ka je mé přání a proto sem taky patří.

Nezapomeňte mě sledovat na instagramu!

 
 

Reklama