wishlist 2018

WISHLIST | April

17. dubna 2018 v 7:51
Krásné úterní ráno, dnešní článek věnuji dubnovému wishlistu, který bude celý jen o kosmetice. Pojďme se na produkty podívat postupně, začneme vlevo.

1. Už několikrát jsem zde zmiňovala značku L'Oréal a co se týče vlasů, je mou nejoblíbenější. Téměř všechny produkty, které používám na vlasy jsou od této značky. Nedávno jsem objevila nově vyvinutou řadu pro poškozené vlasy a rozhodla se ji vyzkoušet, stále však váhám, který z těchto dvou šamponů vybrat (první dva produkty vlevo).

2. Péčí o vlasy se teď zabývám víc, než kdy jindy a proto jsou naprostou nutností i tyto séra pro poškozené vlasy či roztřepené konečky (druhé dva produkty). Zde zbývá jen otázka, pro který se rozhodnout?

WISHLIST | March

14. března 2018 v 7:12
Venku se nám krásně oteplilo a já mám neskutečnou radost. Ten čas tak rychle letí! Vítám vás u dalšího wishlist článku, tentokrát u březnového. Dala jsem dohromady pár věcí, které bych ráda (nejen) v tomto měsíci vyzkoušela. Pojďme se na ně společně podívat.

1. Džíny, ach ty džíny. Stále hledám nějaké, co by mi parádně sedli a zároveň byli pohodlné. Tentokrát mám zálusk na nějaké jarní džíny například s výšivkami. Brzy se chystám vyzkoušet džíny v Pull & Bear, tak mi držte palce, ať něco vyberu, jinak mě trefí!

2. Sluneční brýle, tyto, co vidíte na obrázku, jsem si před pár dny objednala na AliExpressu, pokud je doručí v pořádku, určitě se s vámi podělím o odkaz v rubrice AliExpress reviews.

WISHLIST | February

15. února 2018 v 11:09
Půlka mého oblíbeného měsíce února je tu a s ní i únorový wishlist. Pojďme se společně podívat na to, co bych si přála.

1. Sportovní legíny + sportovní podprsenka + sportovní obuv - (aneb 3 mouchy jednou ranou) v poslední době často chodím cvičit, nebo cvičím jen doma a začalo mě to i bavit. Ne, že bych neměla v čem chodit cvičit, ale říkala jsem si, že bych už mohla sportovní kousky v mé skříni trochu obměnit a zainvestovat do nich.

2. Podprsenka bez kostic a vycpávek - dosud jsem se takovým podprsenkám vyhýbala. Měla jsem za to, že na takovou podprsenku potřebujete mít "správná" prsa. Přišla jsem na to, že si stačí jen vybrat takovou, která bude těm vašem prsům sedět a lichotit, no a k tomu přece nepotřebuji nová prsa :)

WISHLIST | January

17. ledna 2018 v 15:22
Krásnou středu všem, co právě čtete tento článek :) Dnes přicházím s dalším wishlistem, tentokrát ale poprvé v roce 2018. Jde tedy o wishlist lednový. Pojďme se společně podívat na to, co jsem pro vás tentokrát připravila.

1. Pobyt na horách. S partnerem bychom si chtěli někde pořádně zalyžovat, ale také odpočinout. Stále hledáme hotel a doufám, že se nám podaří v nějakém termínu přece jen vyjet na hory!

2. Lyžařské kalhoty jsem naposledy použila před pár lety, a tehdy, když jsem je měla se mi je bohužel podařilo roztrhnout. Proto tedy musím naklusat do obchodu a nějaké vybrat.
 
 

Reklama