wishlist 2018

WISHLIST | February

15. února 2018 v 11:09
Půlka mého oblíbeného měsíce února je tu a s ní i únorový wishlist. Pojďme se společně podívat na to, co bych si přála.

1. Sportovní legíny + sportovní podprsenka + sportovní obuv - (aneb 3 mouchy jednou ranou) v poslední době často chodím cvičit, nebo cvičím jen doma a začalo mě to i bavit. Ne, že bych neměla v čem chodit cvičit, ale říkala jsem si, že bych už mohla sportovní kousky v mé skříni trochu obměnit a zainvestovat do nich.

2. Podprsenka bez kostic a vycpávek - dosud jsem se takovým podprsenkám vyhýbala. Měla jsem za to, že na takovou podprsenku potřebujete mít "správná" prsa. Přišla jsem na to, že si stačí jen vybrat takovou, která bude těm vašem prsům sedět a lichotit, no a k tomu přece nepotřebuji nová prsa :)

WISHLIST | January

17. ledna 2018 v 15:22
Krásnou středu všem, co právě čtete tento článek :) Dnes přicházím s dalším wishlistem, tentokrát ale poprvé v roce 2018. Jde tedy o wishlist lednový. Pojďme se společně podívat na to, co jsem pro vás tentokrát připravila.

1. Pobyt na horách. S partnerem bychom si chtěli někde pořádně zalyžovat, ale také odpočinout. Stále hledáme hotel a doufám, že se nám podaří v nějakém termínu přece jen vyjet na hory!

2. Lyžařské kalhoty jsem naposledy použila před pár lety, a tehdy, když jsem je měla se mi je bohužel podařilo roztrhnout. Proto tedy musím naklusat do obchodu a nějaké vybrat.
 
 

Reklama